به گزارش گروه روی خط رسانه‌های خبرگزاری برنا؛ ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روزانه سخنرانی های زیادی در کانال های تلویزیونی دارد و وعده ها و قول های زیادی به شهروندان با هدف حفظ امنیت مالی و حمایت های اجتماعی می دهد. اما او به ندرت از زندگی خصوصی خود صحبت می کند و همیشه در تلاش است تا اسرار زندگی خانوادگی‌اش فاش نشود.

لودمیلا همسر و ماریا و اکاترینا دو دختر او به ندرت در مطبوعات ظاهر می شوند و از استفاده از شبکه های اجتماعی خودداری می کنند تا کسی از شرایط زندگی آنها باخبر نشود.

وبلاگ نویس ها و روزنامه نگاران مشهور بارها خانواده رئیس جمهور را تحت فشار قرار و تحقیقات گسترده ای را انجام دادند و به این نتیجه رسیدند که ولادیمیر پوتین دارای دو دختر به نام ماریا و اکاترینا است که به ترتیب در سال های 1985 و 1986 متولد شدند و اکنون تحصیلات عالیه خود را به پایان رساندند و مشغول کار و سرگرمی های مورد علاقه خود هستند.

عکس هایی که از دختران پوتین منتشر شده از کیفیت بالایی برخوردار نیستند و نشان می دهد که متعلق به 20 یا 30 سال گذشته هستند. با این حال در چنین فریم هایی متوجه شباهت بی اندازه دختران به پدرشان خواهید شد.

دختران رئیس جمهور دارای سه مشخصه بارز هستند: کودکان پوتین همانند خانمهای واقعی(لیدی) به دنیا آمدند. دارای تحصیلات عالی (از مدرسه ای در سفارت آلمان) و همچنین علاقمند به فرهنگ شرقی، زبان آلمانی، زیست شناسی و آکروباتیک هستند. همچنین جزئیاتی در مورد زندگی شخصی ماریا دختر بزرگ تر پوتین فاش شده است. او چهار بار نام فامیل خود را تغییر داد تا شناخته نشود. با این حال مطبوعات تنها با دو نام خانوادگی-فاسن و ورونسوف او را می شناسد.

9030926_235

براساس اسناد بایگانی، ماریا دانش آموز دانشکده پزشکی بنیادی دانشگاه دولتی مسکو است. در طول سالهای تحصیلی(2006-2011) او به ندرت در کلاس ها ظاهر می شد و بطور انفرادی آموزش می دید. ماریا پس از فارغ التحصیلی به عنوان دانشجوی فارغ التحصیل مرکز تحقیقات غدد ،مدرک دکترا دریافت کرد و از محبوبیت زیادی در حرفه پزشکی برخوردار شد.

ماریا با تاجر هلندی و مدیر ارشد گازپروم آشنا شد و ازدواج کرد .مطبوعات در مورد این وصلت سکوت کردند و عکس ها هم در سرچ اینترنت گم شد. اما در حال حاضر این زوج در جنوب هلند زندگی می کنند.

9030925_227

دختر کوچکتر پوتین به نام اکاترینا تخینوف نامیده می شود.او عضو شورای علمی دانشگاه مسکو و مدیر بنیاد اینوپراکتیک است.بیش از چهار سال است که او در حال توسعه مفاهیم ابتکاری در ریاضیات و مکانیک است.

براساس گزارش رویترز دختر جوان تر پوتین با کریل شامالوف یکی از مدیران شرکت پتروشیمی سیبور و صاحب نام و ثروت که بر اساس اطلاعات منابع مختلف 800 میلیون تا 2 میلیارد دلار ثروت دارد ،ازدواج کرد. جایی که دقیقا این زوج زندگی می کنند راز بزرگ برای مطبوعات است اما احتمال 100 درصد می دهند که به دلیل درگیری و فعالیت های علمی در نقطه ای از مسکو زندگی می کنند. به گفته کارشناسان او از هر نظر با پدرش برابر است.

9030927_281

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: