به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان گفت:در کارگاه های استان 94 درصد از کارگران از ماسک استفاده می کنند‌.به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان زنجان، محمدرضا یوسفی عنوان کرد: با توجه به شیوع ویروس منحوس کرونا ، بازرسی‌ همکاران حوزه روابط کار این اداره کل از واحدهای تولیدی استان زنجان بیشتر شده است، به طوری که در 6 ماهه نخست سال جاری سه دوره بازرسی فوق برنامه انجام گرفته است.
وی افزود: در بازرسی‌های سال جاری پروتکل‌های بهداشتی میان کارگران توسط بارسان کاراداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان مورد رصد قرار می‌گیرد و تذکرات لازم به کارگران و کارفرمایان برای رعایت پروتکل‌ها داده می‌‎شود.
یوسفی تصریح کرد: بیش از 94 درصد از کارگران در کارگاه‌های استان زنجان پروتکل‌های بهداشتی ازجمله استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی کننده را رعایت می‌کنند و به صراحت می توان گفت که محیط کار جزو امن‌ترین محیط‌ها در جامعه است.
وی خاطرنشان کرد: کارگاه‌های کوچک و صنوف جزو 6 درصدی هستند که رعایت پروتکل‌های بهداشتی در آنها مطلوب نبوده که تلاش داریم با متقاعد کردن آنها، میزان رعایت پروتکل‌ها را به 100 درصد برسانیم.

 

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: