به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ علیرضا علیزاده ظهر سه شنبه در نشست خبری با خبرنگاران در محل شرکت توزیع برق زنجان، به طرح برق سبز اشاره کرد وگفت: وزارت نیرو و شرکت توانیر در ارایه خدمات دولتی الکترونیک پیشگام هستند. علیزاده با بیان اینکه از سال گذشته قبوض کاغذی در استان حذف شده است، اظهار کرد: قبوض برق به صورت سبزصادر می‌شود.

۴۰ خدمت شرکت برق:

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان، با بیان اینکه از دو ماه گذشته بسترهای لازم برای ارائه خدمات غیر حضوری به صورت ۱۰۰ درصدی انجام شده است، گفت: ۴۰ خدمت شرکت برق به صورت غیر حضوری انجام خواهد شد و خدمات حضوری دیگر نداریم.

P1010005

سامانه موبایلی برق من:

علیرضا علیزاده اظهار داشت: مشترکین می‌توانند همه خدمات مورد نیاز خود را از این شرکت بدون مراجعه حضوری از طریق سامانه موبایلی برق من، فارغ از زمان و مکان این خدمات در هر نقطه‌ای دریافت کنند.

 وب سایت www.zedc.ir است، گفت: بر ای مشترکان فاقد گوشی‌های هوشمند:

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان، با بیان اینکه دومین روش استفاده از خدمات غیر حضوری از طریق وب سایت www.zedc.ir است، گفت: بر ای مشترکان فاقد گوشی‌های هوشمند و اینترنت ۴۰ خدمت از طریق شماره ۱۵۲۱ ارائه می‌شود.

خدمات سامانه ۱۲۱ همچنان فعال است:

علیزاده با بیان اینکه سامانه موبایلی برق من راحت ترین ابزار برای دریافت همه خدمات از شرکت توزیع نیروی برق استان زنجان است، ابراز داشت: خدمات سامانه ۱۲۱ همچنان فعال است و خدمات غیرحضوری در کمترین زمان ممکن ارائه می‌شود و جلوی هزینه‌ها و اتلاف وقت و زمان را می‌گیرد.

وی با بیان اینکه این شرکت هشت اپراتور در این سامانه دارد، گفت: در دو شیفت امکان ارائه خدمات غیرحضوری فراهم شده است.

طرح برق امید:

مدیرعامل شرکت توزیع برق استان زنجان، به طرح برق امید اشاره کرد و افزود: مشترکین پرمصرف تلاش کنندمصرف خود را کاهش بدهند.

P1010007

 

خبرنگار: و عکاس : داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: