به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ سمانه شاددل با اشاره به شائبه های مطرح شده در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان که همزمان با سراسر کشور ۱۲ دی امسال برگزار شد، افزود: شرط پذیرش در این آزمون برای هر یک از شرکت کنندگان و حتی نیروهای قراردادی دستگاههای اجرایی داشتن مطالعات بیشتر و کسب امتیاز لازم است که این مهم بصورت یکسان و یکپارچه خواهد بود.

وی اضافه کرد: در این آزمون هفت هزار و ۳۲۸ نفر از استان شرکت کرده‌اند که از این تعداد ۵۶ درصد برابر با چهار هزار و ۸۴ نفر زن و ۴۴ درصد برابر با سه هزار و ۲۴۴ نفر مرد بودند.

به گفته این مسوول، در کل کشور نیز ۵۶۲ هزار و ۶۷۶ نفر در این آزمون شرکت کرده اند که سهم استان زنجان از این تعداد شرکت کننده ۱/۳ درصد است.

شاددل افزود: مجموع شرکت کنندگان در استان برای تعداد ۳۹۱ سهمیه استخدامی با هم به رقابت پرداختند که با اعلام نتایج نهایی نیروهای لازم برای جذب در ۱۴ دستگاه اجرایی استان مشخص و معرفی می‌شوند 

وی خاطرنشان کرد: این آزمون طبق پروتکلهای اعلام شده سازمان اداری و استخدامی کشور در سطح  استان و حوزه های تعیین شده برگزار شد و مشکلی در این ارتباط وجود نداشت.

شاددل در خصوص اعلام نحوه جذب نیروی انسانی مورد نیاز دانشگاه علوم پزشکی استان زنجان نیز یادآورشد: اطلاعات و جزییات دقیق این استخدام نیز توسط دست اندرکاران این واحد دانشگاهی اعلام خواهد شد.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: