به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ فتح اله حقیقی در جلسه ستاد تنظیم بازار استان گفت: وضعیت استان به لحاظ ذخایر و موجودی انبارها و همچنین اقلام موجود در بازار مطلوب است و تلاش می کنیم بازار را کنترل کرده و مانع از سو استفاده برخی افراد سودجو شویم.
وی با اشاره به برخی اقدامات صورت گرفته در استان برای تنظیم بازار گفت: رسانه ها نقش بسیار مهمی در تبیین این اقدامات و همچنین ایجاد آرامش در جامعه دارند که اغلب رسانه های استان این مهم را انجام دادند.
استاندار زنجان بر ضرورت حضور میدانی مدیران برای کنترل بازار و قیمت‌ها و نظارت جدی بر نحوه توزیع اقلام اساسی تاکید کرد و افزود: مصوبات ستاد تنظیم بازار باید در همه استان‌ها یکسان اجرا شود و در برخی مواقع بخاطر اجرا نشدن همسان این مصوبات، مسائلی ایجاد شد.
مقام عالی استان به موضوع توزیع گوشت گرم مرغ در استان اشاره کرد و گفت: ۷ فروردین سال قبل ۵۵ تن مرغ توزیع شد، این درحالیست که ۷ فروردین امسال ۱۲۵ تن مرغ در بازار توزیع شد و این بیانگرآن است که کمبود در تولید نداریم ولی باید نظارت‌ها بر توزیع و فروش، دقیق و جدی باشد.
استاندار زنجان با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان از مسئولان تنظیم بازار استان خواست اقلام مورد نیاز مردم را تامین کرده و برای کنترل آن اقدام لازم را انجام دهند.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: