به گزارش خبرگزاری برنا از استان زنجان؛ سردار "قاسم رضایی" ، اظهار داشت: در سال گذشته به جهت گسترش ویروس کرونا محدودیت های تردد در اکثر نقاط کشور اعمال شد .

جانشین فرمانده ناجا با بیان اینکه درسال 98 بیشترین ترددها را شاهد بودیم تصریح کرد: در تعطیلات نوروز امسال افزایش چشمگیری در میزان ترددها نسبت به مشابه سال قبل شاهد هستیم اما در مقایسه با مدت مشابه سال 1398 کاهش تردد ها را داریم.

سردار رضایی با اشاره به افزایش آمار تصادفات در کشور خاطر نشان کرد: افزایش این آمار نگران کننده است.

وی با اعلام اینکه پلیس در کنار ستاد ملی مبارزه با کرونا قرار دارد گفت: برای روز طبیعت و به جهت سلامتی مردم و پیشگیری از بیماری کرونا ستاد ملی مبارزه با کرونا مصوباتی را داشته و در خواست کنترل تجمعات و ترددها در تفرجگاهها، فضای سبز، پارکها را دارد.

جانشین فرمانده ناجا با تاکید بر اینکه مردم ما مردمی فهیم بوده و پلیس را در انجام ماموریت ها یاری کرده اند گفت: به حکم وظیفه و در اجرای قانون محدودیت هایی اعمال خواهد شد و همواره ما در کنار مردم هستیم و بسیار خوش بینیم که با رعایت شیوه نامه های بهداشتی و قوانین انشاء الله شاهد کاهش شیوع کرونا در تعطیلات باشیم .

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با قدردانی از همکاری و مشارکت مردم در راستای عمل به توصیه های ستاد مقابله با کرونا و از مردم خواست همانند سال گذشته محدودیت های تردد را  رعایت کنند.

این مقام انتظامی با اشاره به نامگذاری شعار سال از سوی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) با عنوان "تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها"گفت: نیروی انتظامی به حکم وظیفه منویات مقام معظم رهبری را دنبال و اقدامات قرارگاه مقابله با قاچاق را مضاعف خواهد کرد.

وی با تاکید بر اینکه یکی از موانع جدی تولید قاچاق کالا است افزود: با جدیت مقابله با قاچاق را در راستای حمایت از تولیدات و مانع زدایی ها دنبال خواهیم  کرد.

سردار رضایی در ادامه با تاکید بر مسئولیت پذیری همه سازمان ها و نهادها در راستای تامین امنیت و ارتقاء شاخص های امنیتی، افزود:مبارزه با قاچاق کالا یکی از مهم ترین مأموریت های ناجا در سال جدید است و انتظار داریم سایر سازمان ها و نهادها بیش از پیش  نیروی انتظامی را یاری کنند.

 

خبرنگار: داود خیری

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: