به گزارش خبرگزاری برنا دراستان زنجان؛ مدیرروابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان با اعلام برنامه های گرامیداشت هفته کارگر در اردیبهشت ماه سال جاری گفت: از خادمان سلامت جامعه کارگری و کارفرمایی استا ن در این ایام تقدیر خواهد شد.

 رسول احدی در تکمیل این خبر افزود: اجرای طرح کمک مومنانه و مواسات در حمایت از کارگران نیازمند و آسیب دیده و پیش بینی تهیه و توزیع 3000 بسته حمایتی در بین آنان با استفاده از ظرفیت واحدهای تولیدی و تعاونی ها از جمله برنامه های هماهنگ شده در ایام هفته کارگر است.
احدی ضمن اشاره به بحث غربالگری کرونا در شرکت پگاه زنجان ادامه داد: تقدیر از خادمان سلامت جامعه کارگری و کارفرمایی استا ن تقدیر از مسئولین خانه های بهداشت کارگری فعال در امر مبارزه با کرونا نیز انجام خواهد شد.
وی همچنین از برگزاری مسابقات فرهنگی و کتابخوانی در بین کارگران از طریق فضای مجازی ، مسابقات ورزشی بصورت مجازی شامل دارت و شطرنج در بین کارگران خبر داد.
مدیرروابط عمومی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی استان زنجان گفت: با حضور مقام عالی وزارت به همراه برخی از مدیران ارشد دستگاههای تابعه و روسای تشکل های کارگری و کارفرمایی، کانون کارگران بازنشسته ، بسیج کارگری جلسه ویدئوکنفرانسی طبق برنامه ی اعلام شده برگزار می گردد.
احدی سایر برنامه های قابل اجرا در هفته کارگر را به شرح ذیل اعلام کرد: دیدار مدیر کل و مدیر امور اجتماعی اداره کل تعاون، کارورفاه اجتماعی زنجان با روسای تشکل های کارگری و کارفرمایی استان و اهدای لوح تقدیر، تجلیل از زنان کارگر ورزشکار و نخبه ،تولید و انتشار بروشور و کلیپ در فضای مجازی در مورد هفته کارگر و دستاوردهای اداره کل در خصوص حمایت از کارگران استان.

خبرنگار: داود خیری

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: