به گزارش گروه خبرگزاری برنا به نقل از وزارت کشور، یک منبع آگاه در وزارت کشور در پاسخ به سؤال یک رسانه درباره ادعای مطرح شده در بخش‌هایی از فضای مجازی مبنی بر دخالت وزارت کشور در روند تعیین هیئت رئیس دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی را قویاً مردود اعلام و تاکید کرد: سیاست قطعی و مستمر وزارت کشور در امر انتخابات، قانونمداری، سلامت و بی طرفی بوده و این سیاست کماکان، در همه مراحل از جمله در روند انتخاب هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی ساری و جاری خواهد بود.

وی افزود: همچنان که پیش از این اعلام شده، مسئولان و عوامل سطوح مختلف وزارت کشور، وظایف قانونی خود را در خصوص شکل گیری دوره یازدهم مجلس، برابر قانون بعمل آورده و اساساً و مبنائاً هیچ گونه مداخله‌ای در روند انتخاب هیئت رئیسه و ارکان مجلس یازدهم و تصمیمات نمایندگان محترم مردم در این خصوص ندارند.

این مقام آگاه اضافه کرد: طرح ادعا‌های واهی علیه رکن مدیریت سیاست داخلی کشور در شرایط حساس کنونی، مخالف تأمین منافع ملی و مصالح عمومی و آرامش و ثبات جامعه است و از این رهگذر، پیگیری حقوقی این موارد از سوی مراجع ذیربط مورد انتظار است.

مراسم افتتاحیه یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز چهارشنبه ۷ خرداد در محلس صحن علنی مجلس برگزار می‌شود. انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی روز جمعه ۲ اسفند ۱۳۹۸ برگزار شد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: