به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

عضو حزب اتحاد ملت:

اگر برای شورای عالی سیاستگذاری، جایگزین مناسبی تعیین شود بسم‌الله/ جلسه تشکیل ندادن شورای عالی سیاستگذاری به‌دلیل کرونا بوده و دلیل دیگری ندارد

عضو حزب اتحاد ملت گفت: تا زمانی که جایگزین مناسب و بدیل مناسبی برای شورای عالی سیاستگذاری پیدا نشود نباید این شورا حذف شود. بنده می‌گویم بسم الله، اگر راه حل جدیدی ارائه شود.


///

نماینده مردم فلاورجان در مجلس یازدهم:

لوایح اقتصادی دولت در دستور کار مجلس یازدهم قرار می‌گیرد/ تاکنون لایحه‌ای از سوی دولت اعلام وصول نشده است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس درخصوص 22 لایحه دولت که مربوط به معیشت مردم است، گفت: اگر 22 لایحه دولت مربوط به معیشت و مسائل اقتصادی باشد در اولویت مجلس یازدهم قرار می‌گیرد و به کمیسیون‌های مربوطه و کمیسیون‌های تخصصی ارجاع می‌شود.


///

منتقدان دیروز، حامیان امروز؛

وقتی جلیلی از دستاوردهای دولت تعجب می کند

اخیرا سعید جلیلی که بسیاری او را رئیس دولت سایه و از گزینه‌های احتمالی انتخابات 1400 پنداشته و از منتقدان دیرینه دولت یازدهم و دوازدهم نیز می‌دانند در دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی- مشورتیِ «دولت سایه» با ابراز شگفتی از خدمات دولت روحانی، به سفرش به استان کردستان اشاره کرد.


///

منتقدان دیروز، حامیان امروز؛

وقتی جلیلی از دستاوردهای دولت تعجب می کند

اخیرا سعید جلیلی که بسیاری او را رئیس دولت سایه و از گزینه‌های احتمالی انتخابات 1400 پنداشته و از منتقدان دیرینه دولت یازدهم و دوازدهم نیز می‌دانند در دومین نشست از سلسله نشست‌های تخصصی- مشورتیِ «دولت سایه» با ابراز شگفتی از خدمات دولت روحانی، به سفرش به استان کردستان اشاره کرد.


///

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی:

طرح‌هایی نظیر سوت‌زنی فساد و مدیریت تعارض منافع را پیگیری می‌کنیم/ از رویه مبارزه با فساد در هر دستگاهی به شدت حمایت می‌کنیم

نماینده مردم تبریز، آذرشهر و اسکو در مجلس شورای اسلامی گفت: هر کسی اعم از دولت، قوه قضائیه و مجلس در فسادستیزی اقدام کند مجلس یازدهم مدافع و حامی آن خواهد بود.


///

در جلسه هیات دولت به ریاست دکتر روحانی انجام شد؛

گزارش وزیران امور خارجه و بهداشت و رئیس بانک مرکزی/ سقف تسهیلات اعطایی برای نوسازی و بهسازی واحدهای مسکونی روستایی افزایش یافت

در جلسه روز چهارشنبه هیات دولت که به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور برگزار شد، وزیر امور خارجه گزارشی را از مسائل مورد بررسی در جلسه شورای امنیت و روند انزوای آمریکا در جهان، ارایه داد.


///

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی:

تقابل قوای مقننه و مجریه به نفع مردم نیست/ در مجلس از فساد ستیزی وزیر ورزش حمایت می‌کنیم/ در حال آماده‌سازی طرحی به نام حمایت مالی از افشاگران فساد هستیم

نماینده مردم چابهار در مجلس شورای اسلامی در رابطه با حمایت مجلس یازدهم از فساد ستیزی سایر ارگان‌ها مانند وزارت ورزش و جوانان و نامه اخیر این وزارتخانه به وزارت اطلاعات که نشان از فساد ستیزی وزیر ورزش و جوانان دارد، گفت: قطعا مجلس یازدهم از این‌گونه اقدامات حمایت خواهد کرد، همچنان که در طرح حمایت مالی از افشاگران فساد به این موضوع هم اشاره شده است.


///

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس یازدهم:

مجلس یازدهم از طرح وزارت ورزش و جوانان برای مبارزه با فساد حمایت می‌کند/ نگاه جناحی در مبارزه با فساد، خود فساد است

نماینده مردم تهران، ری و شمیرانات در مجلس یازدهم در خصوص نامه وزیر ورزش و‌جوانان به وزیر اطلاعات در خصوص موضوع فساد و حمایت مجلس از وزارت ورزش و جوانان برای مبارزه با فساد بیان کرد: مجلس یازدهم بر پیشانی حرکتی خود، برخورد و ریشه‌کنی فساد و حمایت از کسانی‌که علیه فساد مبارزه می‌کنند را دارد.


///

رئیس جمهور:

ایران ضربه سیاسی به برجام را تحمل نمی‌کند/ ما در داخل افراط و تندروی را نمی‌پسندیم/ آمریکا بار دیگر شکست خورد

رئیس جمهور گفت: آمریکایی ها اگر ضربه سیاسی بزنند ایران تحمل نمی‌کند و اقدام قاطع خود را نشان می‌دهد.


///

در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا مطرح شد؛

واکنش عفت شریعتی به جعلی بودن مدرک تحصیلی‌اش/ کار منافقین متصل به شبکه العربیه است

نماینده مجلس یازدهم در حوزه انتخابیه زرند و کوه‌بنان گفت: مدارک موجود در وزارت کشور و شورای نگهبان را اگر بررسی کنید می‌بینید من با مدرک کارشناسی ارشد ثبت‌نام کرده‌ام.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: