به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی:

کارشناسان قوه قضاییه در مجلس مستقر می‌شوند

یک عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی از استقرار کارشناسان قوه قضاییه در مجلس برای ثبت اموال و دارایی نمایندگان خبر داد.

///

نایب رییس کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس:

منتشر کننده فیلم دختر آبادانی نظم جامعه را به هم ریخته است!/ «طرح مهریه» محکومیت‌های مالی ندارد

نایب رییس کمیسیون حقوقی قضایی مجلس گفت: در رابطه با طرح مهریه اظهار کرد: طبق این طرح محکومیت های مالی مثل دیه، مهریه و زندان ندارد مگر اینکه ثابت شود، فرد توانایی مالی دارد.

///

نماینده مردم رشت در مجلس دهم:

دوستانی که تصور می‌کنند به درجه اجتهاد رسیده‌اند، از رهبری تبعیت کنند/ آقایان به جای عذرخواهی و اطاعت پذیری توییت می‌زدند

نماینده مردم رشت در مجلس دهم در رابطه با واکنش رهبری به توهین نمایندگان نسبت به دولت گفت: امیدوارم برخی دوستان که در کرسی های مختلف سیاسی و اجتماعی هستند و تصور می کنند که به درجه اجتهاد رسیده اند، تبعیت از رهبری را سرلوحه کار خود قرار دهند.

///

یک فعال سیاسی اصولگرا:

ذوالنوری در قم معروف به شیخ ساده لوح است/ چنین اخلاقی در نمایندگان نمی‌بینم که درصدد عذر خواهی از دولت برآیند/ نمایندگان صلاحیت خود را برای ادامه نمایندگی مجلس از دست داده اند

یک فعال سیاسی اصولگرا گفت: مگر در اوایل مجلس رهبری نفرمودند که این رفتارها خلاف است پس چرا آقای ذوالنوری که در قم معروف به شیخ ساده لوح است، مجددا در شب شهادت امام رضا با انتشار فایل تصویری چنین اظهاراتی را بیان کرد؟

///

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس:

تنش‌ها و درگیری‌ها در مورد قره باغ به عمق خاک طرفین، هدایت شده است/ روستاهای مجاور شهرستان خداآفرین تخریب صد در صدی اتفاق افتاده

نماینده مردم کلیبر، خداآفرین و هوراند در مجلس تاکید کرد که تنش‌ها و درگیری‌ها در مورد قره باغ به عمق خاک طرفین، هدایت شده است.

///

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان:

منتظر شکایت دولت از توهین کنندگان به رییس جمهور می‌مانیم/ بررسی طرح شفافیت آرا تا دو هفته آینده به پایان می رسد/ شفافیت در سفر و مسایل اقتصادی نمایندگان

سخنگوی هیات نظارت بر رفتار نمایندگان تاکید کرد که منتظر شکایت دولت از نمایندگان می مانیم.

///

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس:

بارزترین مصداق همکاری مجلس با دولت دادن رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی صمت است/ در این مجلس موردی که بوی منافع شخصی، باندی و گروهی بدهد، را ندیدم!

نماینده مردم مشکین شهر در مجلس، دادن رأی اعتماد به وزیر پیشنهادی وزارت صمت را بارزترین مصداق همکاری مجلس یازدهم با دولت دانست.

///

​وزیر کشور خبر داد؛

آمادگی وزارت کشور و استانداری‌ها برای همکاری در حوزه پدافند غیرعامل

​وزیر کشور گفت: پدافند غیرعامل بر پیش بینی و پیشگیری استوار است، در حد تجربیات و علم و دانش می‌توان در این حوزه پیش بینی و پیشگیری کرد. در وزارت کشور و استانداری‌ها آمادگی لازم برای همکاری در زمینه پدافند غیرعامل داریم.

///

قالیباف در نطق پیش از دستور:

مجلس در گام پایانی طراحی بسته حمایت معیشتی است/ نمایندگان به دنبال پاسخگویی دولت از طریق نقد صریح و دلسوزانه هستند

رئیس مجلس شورای اسلامی اقدام اخیر فرانسه در توهین به ساحت پیامبر عظیم الشأن اسلام(ص) را محکوم کرد و گفت: نور پیامبر اسلام(ص) و پیام خداوند با این اقدامات کور بی حاصل و ضدانسانی قابل خاموش کردن نیست و بی شک مکر دشمنان اسلام به خود آنها بازخواهد گشت.

///

فرمانده نیروی زمینی ارتش:

تحریف پروژه خطرناکی است/ بدون امنیت همه ارزش‌های کشور دچار مشکل می‌شود

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: هدف دشمن از تحریف این است که مسائل واقعی جامعه را به انحراف کشیده و محاسبات ما را به اشتباه تبدیل کند.

///

دوازده طرح عادی و چهار سوال ملی در مجلس اعلام وصول شد

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از اعلام وصول دوازده طرح عادی و چهار سوال ملی نمایندگان از وزاری دولت خبر داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: