به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رئیس جمهور:

فرانسه اگر راست می‌گوید دست از دخالت در امور داخلی مسلمانان بردارد/ نقدی که امید مردم را از بین ببرد، دیگر اسمش نقد نیست/ تحریم وزرای خارجه و نفت‌مان نتیجه استیصال آمریکا است

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت گفت: غرب اگر راست می گوید و فرانسه راست می گوید و می خواهد، در جامعه بشری صفا و امنیت ایجاد شود باید دست در امور داخلی مسلمانان، بردارد.


///

وزیر دولت اصلاحات:

اصولگرایان حسرت داشتن رهبری چون خاتمی را دارند و به اصلاح‌طلبان غبطه می‌خورند/ کواکبیان زبان گویای جریان رقیب علیه خاتمی شده!

وزیر دولت اصلاحات گفت: برخی دوستان اصلاح طلب این تصور را دارند که هر سخنی را می توانند بر زبان آورند در حالی که این گونه نیست، اگر حرفی دارند باید در جمع اصلاح‌طلبان مطرح کنند.


///

یک حقوقدان:

مجلس یازدهم تاکنون دو اخطار از مقام معظم رهبری گرفته است/ مجلس را جولانگاه شعارهای جناحی کرده‌اند/ مجلسی‌ها در فضای انتخاباتی و حذف رقیب هستند

یک حقوقدان گفت: جلس یازدهم تاکنون دو اخطار از مقام معظم رهبری گرفته است ما تا به حال مجلسی به این وضع نداشته‌ایم.


///

رئیس قوه قضاییه:

هر قراردادی که بخواهد بقای اسرائیل را تضمین کند محکوم به شکست است

رئیس قوه قضاییه با تأکید بر اینکه هر قراردادی که بخواهد بقای اسرائیل را تضمین کند محکوم به شکست است، خاطر نشان کرد: اگر قرار بود قراردادها و مناسبات دولت‌ها با رژیم صهیونیستی کاری از پیش ببرد، قرارداد کمپ دیوید موفق می شد.


///

وزیر نیرو:

بیش از یک میلیارد متر مکعب در سال مصرف آب شرب و بهداشت تهران است/ شاهد کاهش فرو نشست زمین در مناطق جنوبی تهران خواهیم بود

وزیر نیرو گفت: بیش از یک میلیارد متر مکعب در سال مصرف آب شرب و بهداشت شهر بزرگ تهران است.


///

در جلسه هیات دولت به ریاست دکتر روحانی اتخاذ شد؛

تصمیمات دولت برای رفع آلودگی های محیط زیستی ناشی از صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس

هیات دولت در جلسه روز چهارشنبه به ریاست حجت الاسلام والمسلمین دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، تصمیماتی را به منظور رفع آلودگی های محیط زیستی ناشی از صنایع مستقر در منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس اتخاذ کرد.


///

وزیر راه و شهرسازی:

لیست خانه‌های خالی را از طریق سیستم برای سازمان امور مالیاتی ارسال کردیم

وزیر راه و شهرسازی گفت: لیست خانه های خالی را از طریق سیستم برای سازمان امور مالیاتی ارسال کردیم و خدمت رییس سازمان امور مالیاتی هم عرض کردم که اگر مشکلی و یا ابهامی دارند، برای ما اطلاع رسانی کنند.


///

تحلیلگر مسائل آمریکا:

فرید زکریا به دنبال تاثیرگذاری بر نتیجه انتخابات به ضرر ترامپ است/ غیر از سه، چهار انتخابات پس از جنگ جهانی دوم مابقی انتخابات در آمریکا، قابل پیش بینی نیست

یک تحلیلگر مسائل آمریکا درباره شکست ترامپ در انتخابات گفت: فرید زکریا یک ژورنالیست لیبرال است که به شدت ضد ترامپ است و احتمالا خواسته از این طریق بر نتیجه انتخابات، تاثیر بگذارد.


///

با حضور صالحی؛

خط تولید تمام اتوماتیک ماسک سه لایه به بهره‌برداری رسید

خط تولید تمام اتوماتیک ماسک سه لایه روز سه‌شنبه 6آبان1399 با حضور علی‌اکبر صالحی، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان انرژی اتمی ایران در یکی از کارگاه‌های این سازمان مورد افتتاح و بهره‌برداری قرار گرفت.


///

وزیر دفاع:

دشمنان دائماً در حال رصد ما هستند

وزیر دفاع با بیان اینکه دشمنان ما دائماً در حال رصد ما هستند و از هیچ تلاشی برای ضربه به کیان اسلامی مضایقه نمی‌کنند تأکید کرد: دانشمندان و نخبگان نیروهای مسلح بایستی به کمک سایر محققان و پژوهشگران و همچنین شرکتهای دانش بنیان آن کاری را که موجب غافلگیری دشمن می شود، وجهه ی همت قرار دهند و دنبال کنند.


///

معاون پارلمانی رئیس جمهور:

لایحه شفافیت، نظام اداری ایران را در یک اتاق شیشه‌ای قرار می‌دهد

معاون پارلمانی رئیس جمهور گفت: لایحه شفافیت در بخش های مختلف دولت تهیه و تدوین شده است و کل نظام اداری ایران را در یک اتاق شیشه ای قرار می دهد و امکان نظارت را برای دستگاه های ناظر، سهل تر می کند و نظارت همگانی را برای نظام اداری کشور فراهم می کند.


///

یک عضو حقوقدان شورای نگهبان:

اساسنامه‌های ارسالی دولت در جلسه اخیر شورای نگهبان بررسی شد

عضو حقوقدان شورای نگهبان از بررسی ۶ اساسنامه‌ ارسالی دولت در جلسه اخیر این شورا خبر داد.


///

رئیس سازمان برنامه و بودجه:

ظرف امروز و فردا مطالبه کادر درمان را یک جا پرداخت می‌کنیم

رئیس سازمان برنامه و بودجه گفت: این فرصت برای سازمان برنامه و بودجه فراهم شد که ظرف امروز و فردا به صورت یک جا مطالبه کادر درمان و بهداشت تسویه شود.


///

قالیباف کرونا گرفت

رییس مجلس شورای اسلامی با انتشار توییتی از مثبت شدن تست کرونای خود خبر داد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: