به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری برنا؛ اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رئیس جمهور در جلسه ستاد ملی مبارزه با کرونا:

امیدواریم دولت آینده آمریکا به همه تعهدات خودش بازگردد/ ساعت پایان فعالیت مشاغل و صنوف در تهران و مراکز استان‌ها از20 آبان تا 20 آذر به مدت یک ماه 18 خواهد بود

رئیس جمهور با قدردانی از مقاومت و ایستادگی بی نظیر سه ساله ملت ایران در برابر تروریسم اقتصادی حاکمان کاخ سفید تاکید کرد که امیدوار است دولت آینده آمریکا با درس آموزی از این تجربه سه ساله، تسلیم قانون و مقررات شده و به همه تعهدات خودش بازگردد و مردم عزیز ایران نیز پاداش صبر، مقاومت و ایستادگی خودشان را لمس کنند و ببینند.


///

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی مطرح کرد؛

بررسی سازوکارهای ورود اصولگرایان به انتخابات ریاست جمهوری/ جامعه روحانیت مبارز عزم جدی برای سازماندهی نیروهای اثرگذار دارد

دبیرکل جمعیت حامیان انقلاب اسلامی از مورد بررسی قرار گرفتن سازوکارهای انتخاباتی اصولگرایان برای انتخابات ریاست جمهوری در جلسه اخیر جامعه روحانیت مبارز خبر داد.


///

چهره سیاسی اصلاح طلب:

پس از انتخابات مجلس ۹۸جلساتی تشکیل دادیم و برای آینده، برنامه‌ریزی می‌کنیم/ از انتخابات ۸۴ درس گرفته‌ایم

چهره سیاسی اصلاح طلب گفت: وضعیت کنونی اصلاح طلبان مانند سال ۸۴ نیست و ما از آن تجربه، درس گرفتیم.


///

جهانگیری مصوبه دولت درباره طرح اقدام ملی مسکن را ابلاغ کرد

معاون اول رییس جمهور مصوبه مربوط به تأمین مالی پروژه‌های بخش مسکن و تقویت عرضه مسکن در کشور و اتمام پروژه‌های طرح اقدام ملی مسکن را برای اجرا ابلاغ کرد.


///

نسرین ستوده با موافقت زندان زنان به مرخصی رفت

نسرین ستوده که در یکی از جرایم عمومی به حبس محکوم شده با موافقت دادیار ناظر بر زندان زنان به مرخصی رفت.


///

توسط وزارت اطلاعات صورت گرفت؛

انهدام 4 شبکه بزرگ قاچاق ارز

اخلال گران شبکه بزرگ قاچاق حرفه ای ارز به اتهام عدم ثبت معاملات ارزی در سامانه سنا در استان یزد شناسایی و مورد ضربه قرار گرفت.


///

با دستور معاون اقتصادی رییس جمهور صورت گرفت؛

ابلاغ دستورالعمل پرداخت تسهیلات کرونایی حوزه گردشگری

معاون اقتصادی رییس جمهور دستورالعمل اجرایی «پرداخت تسهیلات به فعالیت‌ها و واحدهای کسب و کارهای بیشتر آسیب‌دیده از ویروس کرونا حوزه گردشگری بر اساس شیوه بنگاه محوری» را ابلاغ کرد.


///

پاسخ حسین فریدون به اتهام زنی جدید روزنامه کیهان

حسین فریدون در پاسخ به اتهامات روزنامه کیهان به او جوابیه ای منتشر کرد.


///

نماینده سابق تهران درگذشت

نماینده سابق تهران روز گذشته بر اثر عارضه قلبی درگذشت.


///

خضریان توضیح داد؛

پیگیری های کمیسیون اصل نود در موضوع مشکل نیشکر هفت‌تپه به کجا رسید؟

خضریان گفت: اکنون با اقدامات التهاب آفرین مسئولان استانی با حربه‌های تکراری امنیتی، شرکت مجدداً به فاز اعتصاب و ناآرامی بازگشته است. کارگران از مطالباتشان کوتاه نمی‌آیند، امروز وزارت کشور باید پاسخگوی این اقدامات تنش‌زا و ضد امنیتی استاندار خوزستان باشد. مجلس از این موضوع کوتاه نخواهد آمد و در اولین گام با طرح سؤال از وزیر کشور این رفتار ضد امنیتی را پیگیری خواهیم کرد.


////

بالگردهای هلال احمر و سپاه برای اطفای حریق جنگل‌های گلستان اعزام شدند

رییس مرکز کنترل و پشتیبانی اطفا حریق هوایی وزارت دفاع از اعزام بالگردهای هلال احمر و سپاه مجهز به سبدهای اطفا حریق ۴۰۰۰ لیتری برای اطفای حریق جنگل‌های گرگان خبر داد.


///

با حضور فرمانده کل سپاه صورت گرفت؛

توزیع 5 هزار بسته کمک معیشتی نیروی دریایی سپاه بین نیازمندان

در مراسمی با حضور فرمانده کل سپاه 5هزار بسته کمک معیشتی در بزرگترین مرحله کمک های مومنانه نیروی دریایی سپاه بین نیازمندان توزیع شد.


///

معاون سیاسی وزارت امور خارجه:

نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاثیری بر سیاست های اصولی ایران ندارد/ صحبت درباره بازگشت رئیس جمهور جدید آمریکا به برجام زود است

معاون سیاسی وزارت امور خارجه تاکید کرد که نتایج انتخابات ریاست جمهوری آمریکا تاثیری بر سیاست های اصولی جمهوری اسلامی ایران نخواهد گذاشت.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: