به گزارش برنا، متن بیانیه به این شرح است:

حزب موتلفه اسلامی آغاز سال جدید را تبریک و تهنیت می‌گوید و برای رهبری معظم و ملت قهرمان ایران و همه مسلمین و خوبان جهان سالی سرشار از سعادت، سلامت، خدمت و عبادت و شادی و عزت را آرزومند است.

خدا را حمد و سپاس می‌گوییم که اگر قرن چهاردهم با حکومت وابسته به انگلستان استعمارگر و دیکتاتوری رضاخان در ایران شروع شد، پایان آن با رهبری امام خمینی(ره) و امام خامنه‌ای به استقلال، اقتدار، عزت و نظام مردم سالار اسلامی به پایان می‌رسد.

در آغازین روزهای سال نو، به رهنمودهای ولی امر مسلمین لبیک می گوییم و اعلام می داریم همه اعضا و طرفداران حزب در سراسر کشور در تحقق شعار «تولید، پشتیبانی ها، مانع زدایی ها» همه ابتکار و توان خود را به کار خواهند گرفت و هر دفتر استانی حزب مکلف است امکانات جهش تولید در استان را بررسی، از افزایش آن حمایت و با شناخت موانع در برطرف کردن هر نوع مانعی بکوشد.

همچنین چگونگی حمایت از کالاهای داخلی، در سطح کشور و در هر استان بررسی شود تا به وظیفه خود در قبال شعار سال عمل نماییم.

در این امر ضرورت دارد شناخت ظرفیت های سرزمینی و ظرفیت های انسانی، فرصت های در اختیار و چگونگی استفاده از آنها، در بررسی های کارشناسانه با حضور متخصصان و تجربه آموخته‌ها به گفت‌وگو گذاشته شود.

حزب موتلفه اسلامی در برنامه دولت انقلابی، جهادی و حزبی خود، علاوه بر کلیات، به اقدام و عمل و راهکارهای عملیاتی توجه دارد. زیرا کلیات زمانی موثر خواهد بود که در عمل و نتیجه مفید برای مردم و کشور باشد، مشکلات را حل کند و راههای پیشرفت و رفاه عادلانه و شکوفایی اقتصاد و فعال شدن ظرفیت ها با همت ملت و سیاست و نظارت دولت حزب اللهی رجایی گونه به سامان برسد.

حزب یک که مجموعه منظم، هدفدار و مردمی است و به خوبی می تواند همکاری و همراهی مردم خوبمان را در سیاستگذاری و برنامه ریزی حزبی و مجریان هماهنگ و پاک به دست آورد و بر ظرفیت‌های داخلی تکیه کند و همراه با حرکت سراسری مردمی و به صورت جمعی حرکت نماید.

حزب موتلفه اسلامی در انتخابات 1400 با حضور و وحدت نیروها در سراسر کشور با سیاست صحیح استقلال استانها در انتخاب نامزدهای شورای شهر و روستا، امید دارد که مردم به معرفی شده‌های اصلح، کارآمد و پرتوان رای دهند تا سازندگی همراه با توده های مردم، زمینه حل مشکلات را به خوبی میسر سازد.

حزب موتلفه اسلامی با معرفی شخصیت‎های تراز ریاست جمهوری عضو حزب، به صورت یک تیم در انتخابات ریاست جمهوری شرکت دارد و امید دارد که با انتخاب خوب مردم، دولت پاک و کاردان، شجاع و لایق کشور را از مشکلات نجات داده، راه پیشرفت و رفاه، در گام دوم انقلاب اسلامی را فراهم سازد.

پیروزی ملت در گرو انتخاب خوب است.

حزب موتلفه اسلامی

فروردین 1400

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: