به گزارش برنا، اخبار پر بازدید گروه سیاسی خبرگزاری برنا را بخوانید:

رئیس جمهور در جلسه هیات دولت:

چرا با پول ملت از پیروزی‌های سیاسی فیلم نمی‌سازید/ کدام دولت این پهپاد آمریکایی را سرنگون کرد؟/ کارت اعتباری در اختیار مردم قرار می‌گیرد/ هیچ وقت در تاریخ ایران توانمندی هسته‌ای ایران این میزان نبوده

رئیس جمهور گفت: هیچ وقت در تاریخ ایران توانمندی هسته ای ایران این میزان نبوده است.


///

سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب:

آمریکا با دانستن روش‌های دور زدن تحریم بیشتر بر مردم ایران فشار آورد/ در معاهدات با کشورهایی که منافع ایران را در نظر می‌گیرند مشکلی نداریم

سخنگوی فراکسیون نیروهای انقلاب در رابطه با جلسه فراکسیون نیروهای انقلاب پیرامون قرارداد ۲۵ساله ایران و چین گفت: با چنین معاهداتی که بیشتر وابستگی از دلار خارج شود و دشمنی های چهل ساله با مردم اثر آن کمتر شود با حفظ منافع ملت ایران موافق هم هستیم.


///

وزیر راه و شهرسازی:

اختلافی میان وزارت کشور و بهداشت وجود ندارد

وزیر راه و شهرسازی در پاسخ به این سوال که آیا اختلاف نظری بین وزارت‌‌ کشور و بهداشت برای بسته شدن مرزها یا تردد وجود دارد، گفت: اختلاف نظری وجود ندارد، تصمیمات در قرارگاه ستاد مبارزه با کرونا گرفته می شود.


///

معاون حقوقی رئیس جمهور:

تحفظ جدیدی در FATF قید می‌کنیم

معاون حقوقی رئیس جمهور درباره تصویب FATF گفت: شرایط ما از این بدتر نمی شود چون ما در لیست سیاه هستیم و آنها نمی توانند حق تحفظ ما را نپذیرند.


///

معاون حقوقی رئیس جمهور:

تحفظ جدیدی در FATF قید می‌کنیم

معاون حقوقی رئیس جمهور درباره تصویب FATF گفت: شرایط ما از این بدتر نمی شود چون ما در لیست سیاه هستیم و آنها نمی توانند حق تحفظ ما را نپذیرند.


///

مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی افزایش می‌یابد

هیات وزیران در جلسه امروز با پیشنهاد وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر افزایش مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در سال ۱۴۰۰ و مرحله دوم متناسب‌سازی حقوق مستمری بگیران موافقت کرد.


///

با حضور رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع در بندر انزلی؛

نخستین شناور بومی دِروگرِ گیاه سنبل آبی، ساخت متخصصان صنعت دفاعی رونمایی شد

با حضورامیر دریادار رستگاری رئیس سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع، استاندار گیلان، رئیس حفاظت محیط زیست گیلان وجمعی از مسئولان، نخستین شناور بومی دروگر گیاه سنبل آبی ساخت سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح رونمایی شد.


///

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام:

اف ای تی اف در دستورکار مجمع قرار می‌گیرد/ عدم تصویب اف ای تی اف وضعیت را سخت تر می‌کند/ نمی‌توانم درباره تصویب آن پیش بینی داشته باشم

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: اف ای تی اف در دستورکار قرار می گیرد و روی آن بحث می شود.


///

یک فعال سیاسی اصلاح طلب:

دیدار با خاتمی در حد دید و بازدید عید بود و مسائل انتخاباتی مطرح نشد/ عارف یکی از کاندیداهای بالقوه جریان اصلاحات است/ جبهه اصلاحات در شرف ورود به تعیین شاخص‌ها است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب تاکید کرد: دیدار با خاتمی در حد دید و بازدید عید بود و مسائل انتخاباتی در آن مطرح نشد.


///

یک فعال سیاسی اصلاح طلب:

استارت رفراندوم از هیچ کجا زده نشده درحالیکه باید از جایی شروع شود/ حمایت مجلس از اجرای رفراندوم بعید است

یک فعال سیاسی اصلاح طلب درباره برگزاری رفراندوم عنوان کرد: استارت این موضوع از هیچ کجا زده نشده است درحالیکه باید از جایی شروع شود مثلا پیشنهاد دهنده مجلس باشد و دولت شروع کننده باشد، رهبری هم مجوز بدهند.


///

با ورود دستگاه قضا؛

قرارداد واگذاری شرکت صنایع پوشش گیلان فسخ شد

حجت الاسلام والمسلمین حمزه خلیلی رئیس کل دادگستری گیلان اولین نتایج سفر رئیس قوه قضاییه و پیگیری دستور رئیسی برای رسیدگی به وضعیت کارخانجات بزرگ تولیدی در استان گیلان تشریح کرد.


///

سخنگوی سازمان انرژی اتمی:

ذخایر اورانیوم ۲۰ درصد ایران به ۵۵ کیلوگرم رسید

سخنگوی سازمان انرژی اتمی گفت: بعد از اجرای قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها و با استفاده از سانتریفیوژ‌های پیشرفته، میزان اورانیوم ۲۰ درصد ایران به ۵۵ کیلوگرم رسید.


///

توئیت مشاور رئیس جمهور خطاب به دلواپسان

مشاور رئیس جمهور در توئیتی نوشت: با لزوم توجه به جنبه‌های نمادین مذاکرات موافقم؛ اما چه باید گفت در مورد دلواپسانی که فریب بازی‌های نمادین آمریکایی‌ها را خوردند و بر طبل توخالی بتن ریزی کوبیدند؟

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: