به گزارش خبرنگار برنا، «محمود احمدی نژاد»، رئیس دولت نهم و دهم، در حاشیه ثبت نام در ستاد انتخابات وزارت کشور گفت: شرایط کشور از هر نظر دشوار است، فساد، اشرافیت مذهبی زندگی را برای مردم سخت کرده است. روند امور باید به خواست مردم باشد جدا شدن حکومت از مردم، مردم  را به جایی رسانده که به کلی از آرمان های انقلاب دور شده ایم.

او ادامه داد: کار به جایی رسیده که از اطلاع رسانی آمار و میزان رای طفره می رویم و این مایه شرمندگی است. انتخابات مجلس و میزان مشارکت پاسخ منفی به روند اداره امور بود اما کسی از مردم عذرخواهی نکرد و به مردم بی اعتنایی شد.

احمدی نژاد تاکید کرد: فکر می کنند انقلابی ها فقط زمانی می توانند در صحنه باشند که مردم نباشند و اقایان از عدم مشارکت مردم خوشحال هستند و این یک انحراف است اسم این مجلس و روش های اداره کشور را مجلس و‌ دولت انقلابی گذاشته اند. امیدوار هستند کرونا بهانه ای شود تا مشارکت پایین را ماست مالی کنند. هر دو گروه سیاسی در مسیر انحراف از انقلاب حرکت می کنند.

او بیان کرد: نصیحت من این است که باید به مردم برگردیم و از آنها دلجویی کنیم، انتخاب حق مردم است، شرایط آینده کشور با غیبت مردم از صحنه بسیار سخت تر می شود. بارها اعلام کردم که به دلیل شرایط کشور بهتر است انتخابات به تعویق بیافتد من به عنوان کسی که نبض جامعه را میفهمم هشدار می دهم.

او گفت: مردم می دانند من به عنوان ادم کوچک هیچ انگیزه شخصی برای حضور در انتخابات ندارم، مردم از من برای حضور در انتخابات دعوت کردند و مسئولیت سنگینی به دوش من انداختند و اصرار داشتند این فرزندشان در انتخابات شرکت کند.

احمدی نژاد در پایان گفت: مردم به شایعات توجه نکنند، نظر قطعی من این است که اگر رد صلاحیت شوم انتخابات را تایید نمی کنم و‌به هیچ کس رای نخواهم داد. من به مسئولیتی که در قبال انقلاب و مردم داشتم عمل کردم.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: