به گزارش برنا، اخبار مهم گروه سیاسی خبرگزاری برنا به این شرح است:

سخنگوی وزارت امور خارجه:

تصمیم درباره تمدید توافق ایران و آژانس امروز اعلام می‌شود/ مذاکرات وین قفل نشده است/ عراقچی نگفته این دور، دور آخرین مذاکرات است/ ظریف فردا به آذربایجان و ارمنستان می‌رود

سخنگوی وزارت امور خارجه درباره تمدید توافق ایران و آژانس گفت: درباره تمدید توافق ایران و آژانس باید دو نکته گفته شود. این موضوع در شورای عالی امنیت گفت‌وگوهایش انجام شده و در پروسه نهایی شدن است که با نهایی شدن، دبیرخانه یا سازمان انرژی اتمی آن را اعلام می‌کنند.

******************************************

نماینده مجلس یازدهم:

افرادی که می‌گویند یک شبه برای کاندیداتوری تصمیم گرفتند برای خودنمایی آمده‌اند/ حرف اصلی اصولگرایان افراد شاخص‌تری از جلیلی است

نماینده مجلس یازدهم گفت: افرادی که می‌گویند بدون برنامه و شب قبل برای ثبت نام تصمیم گرفتند انتخابات را دست کم گرفتند و بیشتری برای خودنمایی آمده‌اند و یا برای اینکه با کاندیداهای دیگر که شناسایی می شوند، همفکری کنند و کنار بروند.

**********************************************

نماینده ادوار مجلس با اشاره به انتقادات به علی لاریجانی درباره تصویب برجام:

آیا باید می گفتند یک موسیقی پخش کنید یک ساعتی بگذرد بعد ما درباره برجام رای بدهیم؟/ سابقه سیاسی و اقتصادی لاریجانی از رییسی بیشتر است/ نمایندگان سه روز حرفهای خود را در کمیسیون به ریاست زاکانی زدند

نماینده ادوار مجلس گفت: آقای رییسی در قضاوت و حقوق و بازرسی کار کرده است و در ریاست جمهوری به سیاست و اقتصاد نیاز است و آقای لاریجانی در این حوزه ها بیشتر کار کرده است.

*******************************************

کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور منتشر کرد؛

متن کامل دستورالعمل بهداشتی انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰

کمیته اطلاع رسانی ستاد انتخابات کشور، دستورالعمل بهداشتی انتخابات ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ را که پس از تصویب در ستاد ملی کرونا از سوی رئیس محترم جمهوری ابلاغ شده است، در ۱۵ بند منتشر کرد.

*******************************************

واکنش ظریف به سخنان وزیر خارجه آمریکا

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه به سخنان وزیر خارجه آمریکا در توییتر واکنش نشان داد.

*****************************************

عراقچی: اول باید آمریکا تحریم ها را بردارد

مسئول هیات مذاکره کننده هسته ای ایران در وین در توییتی در پاسخ به وزیر امور خارجه آمریکا نوشت: اول باید آمریکا تحریم ها را بردارد.

 

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: