به گزارش برنا، "ماه فرهنگی ایران در ژاپن" در آستانه برگزاری المپیک ۲۰۲۰ توکیو و از سوی رایزنی فرهنگی سفارت ایران در این کشور و با همراهی آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (Japan International Cooperation Agency) و اداره کل همکاری های فرهنگی و امور ایرانیان خارج از کشور سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی برگزار خواهد شد.

در این ماه فرهنگی، نمایشگاه عکس با عنوان "ایران زیبا"، صنایع دستی و غذای ایرانی به مدت یک ماه در معرض بازدید علاقه مندان قرار خواهد گرفت و می‌توانند علاوه بر بهره‌مندی از فیلم های معرفی ایران و موسیقی ایرانی، از سه نوع غذای ایرانی نیز استفاده نمایند.

"ماه فرهنگی ایران در ژاپن" از تاریخ 7 تیرماه (28ژوئن) آغاز و تا 7 مردادماه (30ژوئیه) و پس از شروع المپیک در محل آژانس همکاری های بین المللی ژاپن (جایکا) بر پا خواهد بود.

بیش از ۵۰ تابلوی معرفی جاذبه‌های گردشگری، طبیعت و ... از ایران برای نمایش در این رویداد با ترجمه و درج توضیحات به زبان ژاپنی  از سوی رایزنی فرهنگی آماده سازی گردیده است.

لازم به ذکر است که هفته المپیک ۱۴۰۰ در منطقه فرهنگی و گردشگری عباس آباد تهران نیز از ۵ تا ۱۰ تیرماه ۱۴۰۰ برگزار خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: