«عزت الله یوسفیان ملا»، عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس، در واکنش به خبر "گم شدن 9 میلیارد دلار ارز دولتی" که به نقل از وی در یکی از خبرگزاری‌ها منتشر شده بود، ضمن تکذیب آن به خبرنگار برنا گفت: «آنچه من گفتم و باز هم بر آن تأکید دارم، این است که در مجموع 11 میلیارد و 300 میلیون دلار ارز برای واردات به افراد و شرکت‌های مختلف داده شده که باید محل تخصیص آنها شفاف شود. تاکنون تنها 2 میلیارد و 300 میلیون آن شفاف‌سازی شده است.»

یوسفیان ادامه داد: «ما می‌گوییم محل هزینه بقیه ارز دولتی مختص واردات نیز باید بدون هیچ ملاحظه‌ای اعلام شود. این را آقای رئیس جمهور نیز تأکید دارند؛ چرا که قدم نخست برای مقابله با فساد شفاف سازی است.»

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس در پایان گفت: «یک نمونه بحث واردات برنج است. ما در کل سالانه 2 میلیون و 500 هزار تن مصرف برنج داریم. با احتساب تولید داخل نیاز به واردات 500 هزار تن برنج است. حال اگر در بحث تخصیص ارز برای واردات برنج اطلاعات در دسترس همگان قرار گیرد، مشخص می‌شود آیا با ارز تخصیص داده شده برنج وارد شده یا کالای دیگر و در قدم بعدی مشخص می‌شود چه میزان برنج وارد شده و آیا بر اساس نیاز کشور بوده یا خیر.»