به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار احمد طاهری اظهارداشت: ماموران انتظامی زاهدان در راستای اجرای طرح پیشگیری از قاچاق منابع ملی در هنگام کنترل خودروهای عبوری در ایستگاه بازرسی «کوله سنگی» در مسیر ارتباطی زابل به زاهدان به ۲ دستگاه کشنده نفت کش مشکوک و آنها را متوقف کردند.
وی با بیان اینکه در بازرسی از این کامیون‌ها  ۸۲ هزار لیتر نفت سفید قاچاق و خارج از چرخه قانونی توزیع کشف شد افزود: در این رابطه ۲ فرد متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شدند.
فرمانده انظامی سیستان و بلوچستان با تاکید بر برخورد قاطعانه نیروی انتظامی با پدیده شوم قاچاق کالا، سوخت و سرمایه‌های ملی خاطرنشان کرد: پدیده قاچاق علاوه‌بر ضربه زدن به اقتصاد کشور زمینه ساز جرایم دیگری در سطح جامعه می‌شود و مقابله با آن یکی از اولویت‌های کاری پلیس به شمار می‌رود.
وی از شهروندان خواست اخبار و اطلاعات خود را در این خصوص با تماس ۱۱۰ در اختیار پلیس قرار دهند.

۲۵ تن شکر قاچاق در ایرانشهر کشف شد

سردار طاهری اظهارداشت: همچنین با هوشیاری ماموران انتظامی شهرستان ایرانشهر ۲۵ تن شکر قاچاق در بازرسی از یک دستگاه تریلی کشف شد.

وی بیان کرد: روز گذشته ماموران انتظامی ایرانشهر در ایستگاه بازرسی «مسجد حضرت ابوالفضل (ع)» در مسیر  ایرانشهر- بم هنگام کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی تریلی حامل بار مشکوک و آنان را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی پس از متوقف کردن خودرو در بازرسی از آن ۲۵ تن شکر قاچاق و فاقد مدارک گمرکی را کشف کردند.

وی با بیان اینکه ارزش محموله کشف شده توسط کارشناسان اداره گمرک ۲ میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد شده است افزود: در این رابطه یک نفر متخلف دستگیر و با تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی شد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: