به گزارش خبرگزاری برنا ، محمد امیر براهویی نماینده شورای توسعه و حمایت از تشکل های استان سیستان و بلوچستان ضمن قدر دانی ازتوجه استاندار به سمنها اظهار داشت : در طول سالهای اخیر یکی از دغدغه های اصلی انجمن های مردم نهاد نبود مکانی برای تشکیل جلسات و برنامه ریزی های لازم برای اجرای برنامه های خود بود که با حمایت های استانداری و همکاری شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و اداره کل ورزش و جوانان استان این مکان راه اندازی و تجهیز شد.

وی افزود : اکنون سمن سرا به اتاق فکر و مرکز مطالبه گری سازمانهای مردم نهاد استان تبدیل شده است و تا کنون چندین جلسه با مدیران و اعضای سمنها در این مکان برگزار شده است .

احمدعلی موهبتی استاندار سیستان و بلوچستان نیز دراین بازدید اظهار داشت: تشکل‌های این استان با خدمات رسانی به اقشار مختلف جامعه و انجام مجموعه اقدامات گوناگون همچون یاری به سیل زدگان دیماه نقش آفرینی ‌های بی بدیلی داشتند.

وی خاطر نشان کرد: انتظار دولت از مجموعه تشکل‌ها، فرهنگ سازی برای ایجاد جنبش و تغییر نگرش است تا بستر یک جهش در کشور فراهم شود.

وی افزود : با راه اندازی و تاسیس سمن سرا انتظار می رود نقش سمن ها در جامعه پررنگ تر شود و در پیشبرد اهداف آنها تسهیل ایجاد شود .

استاندار سیستان و بلوچستان بیان داشت : با افرایش تعداد سازمانهای مردم نهاد در استان قطعاً مکانهای بیشتری را متناسب با حوزه فعالیت آنها ایجاد خواهیم کرد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: