به گزارش خبرگزاری برنا ، خلیل عوض زاده اظهار داشت: اصلاح و تعویض ۳۴۷ کنتور برق و شناسایی ۲۹۸ کنتور خراب و دستکاری شده از دیگر اقدامات انجام شده در این مانور است.

وی با بیان اینکه شناسایی مراکز غیر مجاز رمز ارز یکی از محورهای عملیاتی این مانور است افزود: ۲ مرکز غیر مجاز استخراج بیت کوین در این مانور شناسایی شد که تعداد ۱۱ دستگاه ماینر غیر مجاز از این مراکز کشف و ضبط شد.

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان ادامه داد: همچنین در ادامه برگزاری این مانور، ۴۹۸ دستگاه ساعت نجومی تنظیم و هزار و ۱۸۲ لامپ روشنایی تعدیل شد.

وی خاطر نشان کرد: چهارمین اقدام فراگیر جهادی توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان طی روزهای ۳۰ بهمن و یک اسفند ماه برگزار شد و ۹۴ تیم و ۳۲۹ نفر نیرو عملیاتی در این مانور حضور داشتند.

عوض زاده تصریح کرد: نیروهای عملیاتی این شرکت در حالیکه شاهد وزش بادشدید، کاهش کیفیت هوا و شعاع دید افقی در بیشتر مناطق سیستان و بلوچستان بودیم به صورت جهادی در راستای خدمت رسانی مطلوب به مردم این استان فعالیت کردند.

وی اظهار داشت: بالابردن آمادگی نیروهای فنی، کسب مهارت، تمرین مدیریت بحران، افزایش ضریب اطمینان شبکه، افزایش رضایت مندی مشترکین از دیگر مزایای برگزاری این مانور است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: