به گزارش خبرگزاری برنا ،  سردار احمد طاهری اظهار داشت: در پی پایش دقیق اطلاعاتی باندهای توزیع کننده مواد مخدر در استان و مرزهای سیستان و بلوچستان، ماموران انتظامی شهرستان خاش و سیب سوران به سرنخ‌هایی از قاچاق محموله موادمخدر توسط قاچاقچیان و سوداگران مرگ دست یافتند.

وی افزود: در این عملیات که تیم‌های ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان، ماموران انتظامی خاش و سیب سوران آن را پشتیبانی می‌کردند پس از چند روز کار گسترده اطلاعاتی سرانجام روز گذشته قاچاقچیان را که با دو دستگاه پژو 405 و دو دستگاه وانت نیسان در مسیر سراوان- خاش و سراوان- سیب سوران در حرکت بودند شناسایی و به صورت نامحسوس تحت نظر قرار دادند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: تکاوران انتظامی پس از طی مسافتی به راننده خودروها دستور ایست دادند که قاچاقچیان به محض مشاهده عوامل انتظامی به سمت آنها تیراندازی کردند.

وی عنوان کرد: پس از طی مسافتی تعقیب و گریز سرانجام جان برکفان پلیس مبارزه با مواد مخدر راننده خودروی حامل مواد مخدر را به هلاکت رساندند و بقیه قاچاقچیان زمانی که متوجه شدند توان رویارویی با ماموران انتظامی را ندارند، ضمن رها کردن خودروها با استفاده از تاریکی شب به سمت ارتفاعات منطقه متواری شدند.

سردار طاهری ادامه داد: ماموران در بازرسی از چهار دستگاه خودرو رها شده قاچاقچیان، یک تن و 487 کیلو و 460 گرم تریاک و 40 کیلو و 900 گرم حشیش کشف کردند.

وی بر عزم راسخ پلیس سیستان و بلوچستان در برخورد و مقابله با سوداگران مرگ تاکید و خاطرنشان کرد: جان بر کفان پلیس مبارزه با مواد مخدر در استان و شهرستان ها با افرادی که بخواهند به منظور کسب سودهای کلان غیرقانونی و غیرمشروع این بلای خانمانسوز را از مرزهای کشور وارد کنند به شدت برخورد و با آن مقابله می‌کند و در این راه تا پای جان ایستاده و خواهد ایستاد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: