به گزارش خبرگزاری برنا ، سردار احمد طاهری فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان اظهار داشت: در تاریخ چهارم مهر ماه امسال در پی اعلام ربایش زنی جوان در یکی از محلات شهرستان دلگان بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی‌های به عمل آمده و در تحقیقات میدانی از شاهدان عینی، مشخص شد سرنشینان یک دستگاه پژو ۴۰۵ با پلاک مخدوش این زن را که در مسیر حرکت به منزلش بوده ربوده و به سرعت از محل متواری شده اند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع، به منظور حفظ جان این زن، کارآگاهان پلیس آگاهی تلاش گسترده‌ای را برای رهایی او آغاز و در نتیجه تحقیقات تخصصی خود، هویت آدم ربایان را شناسایی و مشخص شد، متهمان به دلیل اختلافات مالی ناشی از معاملات نامشروع مواد مخدر با شوهر فرد ربوده شده، او را گروگان گرفته و طی تماس‌های تلفنی با همسرش در خواست مبلغی هنگفت برای آزاد سازی وی کرده اند.

سردار طاهری گفت: سرانجام در پی اقدامات تخصصی و تلاش گسترده پلیس، محل نگهداری فرد ربوده شده، در یکی از محلات شهرستان ایرانشهر شناسایی و مأموران در عملیاتی ضربتی وارد عمل شدند وضمن رها سازی او، عامل اصلی این گروگانگیری را نیز دستگیر کردند.

وی خاطر نشان کرد: با دستگیری متهم اصلی پرونده دیگر همدستان او نیز شناسایی و تلاش برای دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

 

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: