به گزارش خبرگزاری برنا از فارس،  عنایت الله رحیمی با بیان اینکه ایستگاه مترو وکیل‌الرعایا با هنری فاخر در معماری طراحی و اجرا شده است، از معمار،محاسب،مجری،ناظر و به ویژه کارگران تلاشگر فعال در این مجموعه تقدیر و تشکر کرد.
نماینده عالی دولت در استان فارس با اشاره به اینکه گذشتگان آثار ارزشمند و فاخری برای ما به ارمغان گذاشته اند، خاطرنشان کرد: باید تلاش کنیم چنین آثاری را برای آیندگان بر جای بگذاریم.
وی ادامه داد: یکی از زیرساخت هایی که  استفاده عموم را تسهیل می کند و نام نیکی از اجراکنندگان به یادگار خواهد گذاشت مترو و ایستگاه هایی همچون ایستگاه وکیل الرعایا است.
استاندار فارس در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اینکه در ایام کنونی سختی های متعددی پیش روی دولت قرار داشته عنوان کرد: کشوری که در طول  یک قرن اخیر اقتصادش با تکیه بر نفت اداره شده  و چرخ اجرایی کشور بر  این مبنا می‌چرخید به یک باره این درآمد را از دست داده  و در سال های اخیر شاهد این بوده ایم که دولت با تکیه بر اقتصاد بدون نفت چرخ کشور را به گردش در آورده است.
رحیمی اظهار کرد:  هر چند می دانیم مشکلاتی در زندگی مردم حادث شده اما این به معنای بی توجهی مسئولان و تلاش نکردن آنها نیست.
وی با بیان اینکه اجرا و اتمام پروژه ایستگاه مترو وکیل الرعایا به عنوان یک زیرساخت اثرگذار در حمل و نقل ریلی در این شرایط دشوار مطرح است، یادآور شد: امروز در اقصا نقاط استان فارس کارگاه های بزرگ عمرانی در حوزه حمل و نقل فعال هستند و هزاران میلیارد تومان اعتبار در این پروژه ها صرف می‌شود.
استاندار فارس بیان کرد: امیدواریم با تلاش ها و برنامه هایی که در زمینه توسعه زیر ساخت های حمل ‌ نقلی وجود دارد به زودی مجموعه ای  از انواع حمل و نقل های ریلی ،هوایی، درون شهری در شیراز شکل گیرد.
رحیمی در پایان ابراز امیدواری کرد: با اتمام خطوط دو و سه و همچنین تراموا  حمل و نقل درون شهری، شیراز توسعه ای روز افزون داشته باشد و موجب رضایتمندی بیشتر شهروندان از مدیریت شهری شود.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: