به گزارش خبرگزاری برنا از فارس، سردار "رهام‌بخش حبیبی"، با تاکید بر برخورد قاطعانه پلیس با کسانی که بخواهند با احتکار کالا در بازار اخلال ایجاد کنند به تلاش‌های شبانه‌روزی نیروی انتظامی برای پیشگیری از وقوع جرایم اشاره کرد.
وی افزود: روز گذشته ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با اقدامات فنی و تخصصی از احتکار لوازم خانگی در یک انبار در شیراز مطلع شدند و پیگیری موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.
فرمانده انتظامی استان فارس، گفت: ماموران به همراه نماینده اداره صمت پس از هماهنگی با مقام قضائی به محل مورد نظر اعزام و در بازرسی از آن انبار موفق شدند ۱۴۷دستگاه یخچال، یک هزار و 866 دستگاه کولر آبی، 34 دستگاه ماشین لباسشویی، یک هزار و 280 دستگاه بخاری گازسوز و برقی و ۲۵ دستگاه اجاق گاز احتکار را کشف کنند.
سردار "حبیبی" با اشاره به معرفی مالک انبار به مراجع قضائی، خاطر نشان کرد: کارشناسان ارزش اموال احتکار را 100 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.
این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه مبارزه با احتکار و قاچاق کالا و ارز به صورت مستمر در دستور کار نیروی انتظامی این استان قرار دارد، از شهروندان خواست در صورت اطلاع از هرگونه احتکار یا قاچاق کالا، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: