به گزارش خبرگزاری برنا از فارس،  آیت الله  لطف الله دژکام اظهارداشت:یکی از بحث‌های مهم و الزامات ضروری در مدیریت بحران‌هایی چون شیوع یک بیماری همه گیر مانند کرونا، لزوم تبعیت همگانی از تصمیمات اتخاذ شده برای مهار و کنترل این بحران است.
وی بیان کرد: در همین رابطه مقام معظم رهبری نیز فرموده‌اند که تدابیر ستاد ملی کرونا لازم الاجراست و همگان باید از آن تبعیت کنند.
نماینده مقام معظم رهبری در فارس عنوان کرد: یکی از موارد مهمی که این روزها درباره آن زیاد صحبت می‌شود، لزوم ماندن در خانه و اجتناب از مسافرت‌های غیر ضروری و تفریحی است چنان که عدم توجه و رعایت این مساله، استان‌ها و شهرهای شمالی کشورمان ازجمله گیلان و مازندران را به بحرانی‌ترین مناطق درگیر با این بیماری تبدیل کرد و حال، بیم درگیر شدن دیگر شهرها و استان‌ها نیز وجود دارد.
امام جمعه شیراز افزود:بنده از مردم عزیز کشورمان درخواست می‌کنم جهت حفظ سلامتی خود و هموطنان‌شان در همه شهرها و استان‌ها ازجمله استان فارس و شهر شیراز و جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا، در روزهای پیش رو و ایام تعطیلات عید نوروز، از سفرهای تفریحی و غیر ضروری به استان فارس و شهر شیراز در این ایام جدا خودداری کنند و از مسئولان ذیربط استانی و کشوری نیز انتظار دارم در‌این‌باره تمهیدات لازم را بکار ببندند.
 آیت الله دژکام تصریح کرد:ان شاءالله با سپری شدن این بحران و بازگشت آرامش و سلامت همگانی، استان تاریخی و کهن فارس و شهر شیراز سومین حرم اهل بیت(ع) میزبان هموطنانمان از اقصی نقاط کشور خواهد بود.
با دوستان خود به اشتراک بگذارید: