امیرپدرام علیزاده مدیر و مالک پردیس سینمایی شهرک غرب در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، اظهار داشت: فردا مراسم هفتم درگذشت محمدرضا شجریان است و تصمیم گرفتیم همراه عده‌ای از هنرمندان، دوستان و اساتید موسیقی و سینما در این روز مراسمی را به یاد استاد شجریان در پردیس سینمایی شهرک غرب برگزار کنیم.

علیزاده خاطرنشان کرد: بانیان برگزاری این مراسم سیاوش طهمورث و حسام‌الدین سراج و چند تن از هنرمندان و دوست‌داران استاد هستند. ما از هنرمندان مختلف برای حضور در این مراسم دعوت کرده‌ایم و اعضای خانه هنرمندان و انجمن موسیقی در این مراسم حضور خواهند داشت.

او افزود: سالن برگزاری مراسم به صورت کامل ضدعفونی شده و همه کارهای لازم برای رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام شده است. ورود عموم به سالن اصلی ممنوع است و ما طبق همان قانونی که وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برای برگزاری مراسم در نظر گرفته است فاصله‌گذاری اجتماعی را نیز در دستور کار قرار داده و قطعاً نیمی از صندلی‌های سالن به صورت یک در میان استفاده خواهد شد.

علیزاده در ادامه خاطرنشان کرد: در این مراسم تندیس استاد شجریان که به صورت کاشی‌کاری توسط هنرمندان اصفهانی ساخته شده، رونمایی می‌شود. این تندیس در سالن شماره دو پردیس سینمایی شهرک غرب قرار می‌گیرد و این سالن به اسم استاد محمدرضا شجریان نامگذاری خواهد شد. برگزاری این مراسم فردا ساعت 18 آغاز می‌شود و به هیچ‌وجه جنبه تبلیغاتی ندارد؛ این مراسم تنها به یاد استاد شجریان برگزار خواهد شد تا کسانی که امکان حضور در آرامگاه استاد شجریان را ندارند بتوانند در این مراسم حضور داشته باشند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: