به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، فصل اول سریال «دردسرهای عظیم» در ژانر طنز و خانوادگی به همت برزو نیک نژاد کارگردانی شده است.

در خلاصه داستان این سریال خواهیم دید: «لطیف» جوانی است که ناخواسته درگیر ماجرایی عجیب می‌ شود که او را دچار دردسرهای فراوانی کرده است و مسیر زندگیش را دگرگون می‌ کند. «بهار» دختری است که خواستگارهای زیادی دارد ولی تمایلی به ازدواج ندارد. بهار برای خلاص شدن از دست خواستگارها از لطیف کمک می‌ گیرد تا به عنوان خواستگار ساختگی با او نامزد کند. مادر بهار به علت نداشتن شغل مناسب با این ازدواج مخالفت می‌ کند. با پیدا شدن کار برای لطیف، گویا دردسرها به پایان می رسد اما....

جواد عزتی، الناز حبیبی، مهدی‌هاشمی، مریم سعادت، مهران رجبی، امیرغفارمنش، شهین تسلیمی، بهشاد شریفیان، اشکان اشتیاق، صفا آقاجانی، پرستو گلستانی و زهره فکورصبور در «دردسرهای عظیم» به تهیه کنندگی ایرج محمدی و مهران مهام نقش آفرینی کرده اند.

مجموعه تلویزیونی «دردسرهای عظیم» که با تلاش امین عباس اف به زبان آذری عربی زبانگردانی و دوبله شده است از چهارشنبه سی ام مهر ساعت 14:40 به وقت تهران، روی آنتن کانال آذری شبکه سحر می رود.

بازپخش این سریال شانزده قسمتی همان روز ساعت 23:30 است

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: