درخشش گورکن در جشنواره‌های فیلم برکلی و بانکوک‌تای

«فیلم سینمایی گورکن» در جشنواره‌های فیلم برکلی آمریکا و بانکوک‌تای تایلند، جوایز بهترین فیلم سینمایی را دریافت کرد.

 

اسکار در دام «گودال بی‌پایان» اسپانیا

اسپانیا «La trinchera infinita» (گودال بی پایان) را به عنوان پیشنهاد خود برای مسابقه اسکار 2021 در گروه بهترین فیلم بخش بین المللی انتخاب کرد.

 

جواد فرحانی:

کارکنان تلویزیون مثل کادر درمان در صف مقدم مبارزه با کرونا هستند / عملکرد تلویزیون قابل دفاع است

جواد فرحانی با قابل دفاع دانستن عملکرد تلویزیون در روزهای شیوع کرونا تأکید کرد که اهالی تلویزیون مثل کادر درمان در صف مقدم مبارزه با ویروس کرونا قرار دارند.

عدم تسویه‌حساب سینماها با پخش‌کننده‌ها معضل جدید سینمای ایران / عدم حمایت سازمان سینمایی یا بی‌توجهی سینماداران؟

پس از تعطیلی طولانی مدت سینماها و بیکاری همه‌گیری که در سینمای ایران به وجود آمد معضلات بسیاری گریبانگیر سینما شد که تا امروز با وجود استفاده از راهکارهای مختلف اعم از اکران آنلاین و حمایت‌هایی که سازمان سینمایی وعده داد همچنان معضلات جدید‌تری را شاهد هستیم.

«ستین» نامزد جایزه بهترین فیلم جشنواره کانادا شد

فیلم کوتاه «سِتین» به کارگردانی اصغر عباسی در بخش بهترین فیلم جشنواره کانادا نامزد دریافت جایزه شده است.

 

درخشش گاو آمریکایی در آمریکا

فیلم کوتاه «گاو آمریکایی» به کارگردانی آسمان طوسی برنده جایزه بهترین فیلم در بخش کوتاه جشنواره بین‌المللی Alrington آمریکا شد.

 

داریوش عیاری به بهانه حضور داریوش خنجی در نشست «۳۷-۲۰» مطرح کرد؛

فیلم‌برداران ایرانی در جهان صاحب سبک هستند

داریوش عیاری فیلمبردار پیشکسوت سینمای ایران معتقد است فیلمبرداران ایرانی به جهت توانمندی هایشان وقتی در شرایط حرفه ای سینمای هالیوود قرار بگیرند، می توانند همانند داریوش خنجی به سطوح بالایی از درجات هنری برسند.

 

هرمز شجاعی مهر:

صداقت در اجرا شاه کلید محبوبیت یک مجری است

یکی از پایه های اصلی برنامه های تلویزیونی مجری است. شخصی که بتواند بیننده را تا ساعت ها پای برنامه نگه داشته و اوج و فرود هر برنامه به دست اوست. در سال های اخیر تلویزیون نتوانستهمجری های موفقی را معرفی کند. و به همین علت بسیاری از سلبریتی ها و ستاره های موفق سینما اجرای برنامه های پربیننده را برعهده گرفته اند.

 

جانی دپ از میان «جانوران شگفت انگیز» گذشت

جانی دپ ستاره مشهور سینما به دنبال شکست در دادگاه موسوم به افترای روزنامه سان مجبور به خروج از مجموعه فیلم‌های «جانوران شگفت انگیز» شد.

 

«ذبح» 20 هزار دلار از هنگ کنگ گرفت

فیلم کوتاه «ذبح» به کارگردانی سامان حسین‌پور و آکو زندکریمی و به تهیه‌کنندگی حوزه هنری استان کردستان، جوایز بهترین فیلم بخش آسیا و بهترین کارگردانی جشنواره فیلم دانشجویی هنگ‌کنگ، شامل تندیس جشنواره و مبلغ ۲۰ هزار دلار را از آن خود کرد.

 

«پروا» از اسپانیا به آمریکا رفت

فیلم سینمایی «پروا»، به کارگردانی مهران مهدویان، به بخش جوایز بین‌المللی جشنواره «آکولاد Accolade Award Film Competition» راه یافت.

 

سقوط آزاد ارشا اقدسی

ضبط مستند مسابقه «راهی شو» به تهیه کنندگی صادق شمسایی و کارگردانی سجاد مشحون با پرش سقوط آزاد ارشا اقدسی بدلکار نام آشنای سینما و تلویزیون به طور رسمی کلید خورد.

 

«صبحانه در تیفانی» را نخورید

بنیاد نویسنده شهیر آمریکایی از پارامونت شکایت کرد.

 

 

نخستین مدرسه ادبیات نمایشی کشور راه‌اندازی می شود

تفاهمنامه همکاری‌های مشترک کانون نمایشنامه‌نویسان و مترجمان تئاتر ایران و موسسه فرهنگی هنری سپندار جاودان خرد به امضا رسید.

 

"دیرین دیرن" 4 میلیون دقیقه دیده شد

سریال "دیرین دیرین" با پخش دو قسمت بازدید نزدیک به ٤ میلیون دقیقه تماشا را ثبت کرد.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: