سیدجواد ساداتی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار برنا در رابطه با شرایط مبارزه با ویروس کرونا در کشور، گفت: متاسفانه شرایط بوجود آمده بر اثر این بیماری، سبک زندگی جوامع مختلف تغییر کرده است.

نماینده مردم کاشان و آران بیدگل در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه کادر درمان در نخستین سنگر مبارزه با کرونا قرار دارد که اقدامات این افراد شایسته برجسته سازی است، اظهار کرد: بنابراین می توان از ظرفیت مولفه هنر برای برجسته سازی و انتقال پیام پایداری مدافعان سلامت و صبر و همدلی مردم استفاده کرد.

وی برگزاری جشنواره ادبی فصل همدلی از سوی فرهنگسرای اندیشه را اقدامی ارزشمند در راستای وقایع نگاری ادبی در تاریخ کشورمان دانست و ادامه داد: در واقع همانطور که متولیان فرهنگی کشور در دوران دفاع مقدس از هیچ تلاشی در راستای ثبت از خودگذشتگی رزمندگان دریغ نکردند و امروزه شاهد آثار مختلفی در حوزه های چاپ کتاب، شعر، فیلم، داستان، مستند و غیره هستیم، این جشنواره نیز هدف شایسته ای را دنبال می کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: به عبارتی مجاهدت‌های کادر درمان باید برای آیندگان این سرزمین ثبت شود و این در حالیست که حوزه ادبیات به عنوان محور جشنواره یاد شده به این امر کمک شایانی می کند.

عضو مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امیدوارم شاعران، نویسندگان، ادیبان و غیره با خلق آثار ارزشمند، جایگاه والا و برتر کادر درمان را برای همیشه در تاریخ کشورمان برجسته کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: