از شبکه نمایش؛

پخش فیلم‌هایی با مضمون فداکاری پرستاران

شبکه نمایش همزمان با فرا رسیدن روز پرستار این هفته ژانر منتخب هفتگی خود را به پخش فیلم‌هایی با مضمون پرستاری اختصاص داده است.

به گزارش برنا، این شبکه در ژانر منتخب هفتگی خود به فیلم‌هایی با مضمون و داستان پرستاری می‌پردازد.

در بخش مرور آثار نیز فیلم‌هایی از جان تراولتا به روی آنتن می‌رود.

این شبکه یکشنبه، ۳۰ آذر ماه در آخرین شب از فصل پاییز و شب یلدا از ساعت ۱۳ تا یک بامداد فیلم هایی، چون «شهر موش ها» در ساعت ۱۳، «شیدا» در ساعت ۱۹، «نقطه آغاز» در ساعت ۲۱، «خواستگاری» در ساعت ۲۳ و «عشق پردردسر» در ساعت یک بامداد را پخش می‌کند.

فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۲۹ آذر ماه تا جمعه ۵ دی ماه شامل «ساعت به وقت صفر»، «کودک شاعر»، «نامه‌ای به ناشر محترم»، «رسم مانده»، «پازل» و «عیالوار» هستند که به ترتیب در ساعت ۱۳ پخش می‌شوند.

در ژانر منتخب، این شبکه به پخش فیلم‌هایی از سینمای ایران با موضوعات مربوط به پرستاران می‌پردازد که از شنبه ۲۹ آذر ماه تا جمعه ۵ دی ماه در ساعت ۱۹ با عناوین: «سرزمین خورشید»، «پرستار»، «نجات یافتگان»، «روز‌های زندگی»، «امروز» و «طلا و مس» پخش خواهند شد.

بخش صحنه گران این هفته شبکه نمایش به مرور آثار و فیلم‌های جان تراولتا، بازیگر برنده جایزه اسکار و گلدن گلوب اختصاص دارد که عناوین این آثار که این هفته به ترتیب در ساعت ۲۱ پخش می‌شوند، «گروگانگیری در پلهام»، «نقطه آغاز»، «زندگی روی خط»، «شهر دیوانه»، «اره ماهی»، «گاتی» و «تغییر چهره» هستند.

فیلم‌های بخش جذاب ساعت ۲۳ این شبکه «سرزمین ماه»، «خواستگاری»، «کد یک قاتل»، «سلطان کمدی»، «ایستگاه فضایی ـ سالیوت ۷»، «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» و «بتمن آغاز می‌کند» هستند.

فیلم‌های کلاسیک این هفته به ترتیب: جاده تنباکو، توتو علیه چهارنفر، عشق پردردسر، کاراگاهان خصوصی، تبانی، انتخاب اسلحه و دست کثیف استعمار هستند که مخاطبان می‌توانند در ساعت یک بامداد به تماشای آن‌ها بنشینند.

فیلم سینمایی «پس لرزه» محصول چین، به مناسبت روز ایمنی در برابر زلزله، روز جمعه آتی، ۵ دی ماه، ساعت ۱۵ از این شبکه پخش می‌شود.

وبگردی

  ارز فی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار فرهنگ و هنر

  اخبار برگزیده