به گزارش برنا، دکتر پیمان جبلی، معاون برون مرزی صداوسیما و رئیس کمیته علمی همایش رسانه و مکتب سلیمانی با گرامیداشت یاد شهید سلیمانی در افتتاحیه این همایش گفت: شهید سلیمانی امروز زنده‌تر از دیگر زندگان با ما همراه است.

وی با بیان اینکه سلیمانی هم خود رسانه بود و هم مکتب رسانه، تصریح کرد: این همایش آغازی بر مسیر طولانی برای شناخت مکتب سلیمانی در رسانه و شناخت رسانه از منظر سلیمانی است.

دکتر جبلی با بیان اینکه هر مقاله را سه داور بررسی کرده‌اند، تصریح کرد: در مجموع 183 داوری مقاله برای این همایش انجام شده است.

رئیس کمیته علمی همایش رسانه و مکتب سلیمانی گفت: این مقالات در محورهای نشست‌های تخصصی مکتب شهید سلیمانی در عرصه‌های دیپلماسی فرهنگی – رسانه‌ای، بایسته‌های تولید هنری و رسانه‌ای، فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی، تحلیل گفتمان مکتب سلیمانی و رسانه و روابط بین‌الملل نگاشته و ارائه شده‌اند. کارگروه‌های تخصصی ظرف دو روز به این موضوعات خواهند پرداخت.

همایش علمی رسانه و مکتب سلیمانی صبح امروز با حضور مسئولان عالی‌رتبه، استادان صاحب‌نام و پژوهشگران برتر آغاز به کار کرد.

این همایش دو روزه به همت دانشگاه صداوسیما و با رعایت دقیق شیوه‌نامه‌های بهداشتی در سالگرد شهادت سردار رشید اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی برگزار می‌شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: