به گزارش برنا ، در دیدار مهدی تاجیک سرپرست تامین برنامه شبکه آموزش سیما و علی شهاب الدین مسئول روابط عمومی شبکه هفت با سید مرتضی حسینی مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران مقرر شد برای آشنایی بیشتر جمعیت مخاطب دانش آموزی شبکه آموزش ، آگهی های خدمات اجتماعی PSA در راستای ترویج فرهنگ ایثار اجتماعی ، در میان دو کلاس پخش شود.

شهاب الدین مسئول روابط عمومی شبکه آموزش با اعلام این خبر گفت : طبق نظرسنجی های انجام شده غیر از مخاطب بزرگسال ، حدود ۷۵ درصد دانش آموزان تهرانی و ۸۵ درصد از دانش آموزان شهرستانی مخاطب برنامه مدرسه تلویزیونی شبکه آموزش هستند که این ویژگی با توجه به فاصله کوتاه بین دو کلاس فرصت بسیار خوبی برای پخش برنامک های ویژه خواهد بود.

مسئول روابط عمومی شبکه آموزش با اشاره به رویکرد مدیریت شبکه و سرپرست جدید تامین برنامه شبکه هفت مبنی بر ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برای مخاطب کودک و نوجوان افزود : شبکه آموزش در راستای رسالت آموزشی از وظیفه پرورشی خود نیز غافل نخواهد بود .

مهدی تاجیک سرپرست تامین برنامه شبکه آموزش نیز پس از این جلسه عنوان کرد : با تفاهم انجام شده و دریافت برنامه های تولید شده بنیاد شهید و امور ایثارگران ، مستند یک روز ، یک زن ، ساعت ۹:۲۰ صبح و مستند معراج از رم ، یکشنبه ساعت ۲۱:۴۰ یکشنبه ۲۸ دی روی آنتن شبکه هفت رفت.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: