به گزارش  برنا، بر اساس این گزارش تخمین زده می‌شود ۲۲۰۰ میلیارد در جهان وجود داشته باشند که دارایی آنها در حدود ۱۱.۴ تریلیون دلار است.

برنامه شکاف اقتصادی به تهیه‌کنندگی کاوه تقوایی نگاهی دارد به ثروت این میلیاردرها به خصوص از نوع آمریکایی اش که در سال ۲۰۲۰ و با توجه به همه گیری بیماری کووید ۱۹ نه تنها کاهش نیافته که افزایش چشمگیری نیز افزایش پیدا کرده است.

 کاوه تقوایی مجری برنامه به همراه کارشناس میهمان برنامه Baron Prem Sikka  که استاد برجسته حسابداری در دانشگاه اسکس و یکی از اعضای مجلس اعیان انگلیس است، موضوعاتی همچون افزایش دارایی‌های میلیاردرهای آمریکایی را با وجود بیکاری ۷۰ میلیون نفر در این کشور به دنبال شیوع ویروس کرونا و گزارش ۲۹ میلیون بزرگسال آمریکایی مبنی بر اینکه خانواده‌هایشان  غذای کافی برای خوردن ندارند و کمک های میلیاردی دولت آمریکا به شرکت‌های خصوصی متعلق به این میلیاردرها  مورد نقد و بررسی قرار می‌دهد.

«شکاف اقتصادی» پنجشنبه ساعت 17 به وقت تهران از شبکه پرس تی وی پخش می شود و تکرار این برنامه همان روز ساعت 0:00، جمعه ساعت21:00، شنبه ساعت 14:00، یکشنبه 03:00 بامداد و ساعت10:0، دوشنبه ساعت 19:00 و سه شنبه ساعت 18:00 است.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: