به گزارش برنا؛ با توجه به نامگذاری سال1400 به نام"تولید، پشتیبانی ها و مانع زدایی ها" از سوی مقام معظم رهبری، ویژه برنامه «پایش» با موضوع شعار سال از امشب از شبک یک پخش خواهد شد.

هادی سلیمی زاده تهیه کننده «پایش» در این باره گفت: قرار است 8 برنامه با محوریت شعار سال و با موضوعاتی که در سال 99 بیشترین چالش ها را در کشور داشته است را واکاوی کنیم. او درباره موضوعات این برنامه اظهار داشت: در برنامه اول که امشب 14 فروردین روی آنتن می رود، نظام بانکی را هدف قرار داده ایم. احسان خاندوزی نایب رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی و حمید اخوانی کارشناس حقوقی و بانکی مهمانان این برنامه خواهد بود تا در خصوص رفتارهای ضد تولید برخی بانک ها و راهکارهای پشتیبانی نظام بانکی از تولیدکنندگان گفتگو کنند. سلیمی زاده، قاچاق و راهکارهای عملی کنترل این پدیده شوم از مبادی رسمی گمرک را موضوع بحث برنامه فردا یکشنبه 15 فروردین پایش عنوان کرد و اظهار داشت: به همین خاطر سردار علی مویدی رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز مهمان خواهد بود. تاثیر رویکرد سیاست خارجی بر اقتصاد، برنامه ریزی سیاست صنعتی کشور، راهکار توسعه کشاورزی و مدیریت بازار، مدیریت نرخ ارز، قانون کار و تامین اجتماعی و مجوزها سایر موضوعات ویژه برنامه پایش هستند.

«پایش» به تهیه کنندگی هادی سلیمی زاده کاری از گروه دانش و اقتصاد شبکه یک سیما است که هر ساعت20 با اجرای کیا داود اسفندیاری بطور زنده روی آنتن می رود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: