به گزارش برنا، شهرام ملازاده مدیرشبکه رادیویی پیام و رادیو آوا گفت: شبکه رادیویی پیام و رادیو آوا به مناسبت گرامیداشت هفته معلم و ارج نهادن به مقام والای معلم با راه اندازی پویش معلم من به استقبال روز معلم می رود.

وی ادامه داد: این پویش با مشارکت مخاطبان رادیو پیام و آوا در سراسر کشور در راستای گرامیداشت مقام شامخ معلم به صورت گسترده برگزار می شود. مخاطبان محترم می‌توانند با شرکت در پویش معلم من  در خاطره سازی و قدردانی از زحمات معلمان خود نقش ارزنده ای را ایفا کنند.

مدیر رادیو پیام افزود: با برنامه ریزی صورت گرفته درشبکه رادیویی پیام و رادیو آوا برای گرامیداشت مقام والای معلم در سالروز شهادت استاد فرزانه، اسوه علم و تقوا شهید مرتضی مطهری و گرامیداشت هفته معلم، و نظر به تغییر شیوه آموزشی در کشور به خاطر شیوع بیماری کرونا، ویژه برنامه «معلم من» امسال باشکوه تر از سنوات گذشته برگزار می شود تا بتوانیم با مشارکت همه هموطنان در سراسر کشور لحظات متفاوتی را برای معلمان سرزمینمان  به یادگار بگذاریم.

ملازاده گفت: مخاطبان رادیو پیام و رادیو آوا در سراسر کشور می توانند  با ارسال پیام‌های تبریک خود از طریق سامانه پیام کوتاه ۳۰۰۰۰۱۰۴۷  ، شماره ارتباط مردمی 27861010  پیام تبریک خود را با سایر هموطنان به اشتراک بگذارند همچنین با ارسال تصاویر معلم های خود که از سالهای قبل در آلبوم هایشان دارند، یا  از لحظه آموزش مجازی  فرزندان خود عکس گرفته و از طریق کانال سروش به نشانی pr.radiopayam @ ارسال کنند. معلمان عزیز نیز برای غناء بخشیدن به این پویش ملی می توانند از لحظات آموزش مجازی خود با دانش آموزا نشان عکس گرفته  و  همراه عکس خود  توضیحات لازم راارسال کنند  تا تصاویر را دررادیو تصویری رادیو پیام و رادیو آوا  با نام  وتصویر خودشان مشاهده کنند.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: