به گزارش برنا، فصل رمضانی «دست در دست» در هر قسمت با حضور مهمانان مرتبط موضوعی ویژه را مورد بررسی قرار می‌دهد و با حفظ رویکرد دو فصل پیشین خود یعنی ایجاد فضایی همدلانه در جامعه و میزبانی از نیروهای جهادی که این روزها داوطلبانه در میدان همدلی حضور دارند، گپ و گفت‌هایی صمیمانه را رقم می‌زند.

«دست در دست» در هفتمین قسمت خود نیز با توجه به روز ملی «خلیج فارس» میزبان سعید خسروی نویسنده و استاد علوم سیاسی دانشگاه و همچنین حجت‌الاسلام رضا غلامی روشن‌نیا دبیر مهرواره محله همدل و معاون بنیاد هدایت سازمان تبلیغات اسلامی خواهد بود.

این برنامه در فصل رمضانی خود تا کنون به موضوعاتی مانند همسایگی، نغمه های رمضانی، شعر در رمضان، مادرانه‌های رمضانی، سریال‌های رمضانی، فوتسال و ... پرداخته است و با توجه به محور هر بحث  از مهمانان و مستندهای ویژه‌ای بهره می‌برد.

در میان‌برنامه‌های گرافیکی فصل جدید «دست در دست» نیز «قاب همسایه» به کشورهای همسایه ایران و رسومات هر کشور در برپایی مراسم مختلف ماه رمضان نقبی می‌زند و اطلاعات مفیدی را به مخاطبان برنامه ارائه می‌کند. همچنین در موشن «قاب ایران» این آداب و رسوم در شهرها و اقوام مختلف بررسی می‌شود.

«دست در دست» یک شب‌نشینی و دورهمی از جنس مردم است. مهمانانی از اقشار مختلف شامل هنرمندان و چهره‌های شناخته شده، نخبگان جوان و نیروهای جهادی دور یک میز کنار هم قرار می‌گیرند و درباره یک موضوع واحد از مباحث روز گرفته تا موضوعات و دغدغه‌های اصلی مردم، کرونا و ... با هم گفتگویی صمیمانه را پیش می‌برند.

«دست در دست» کاریست از گروه معارف شبکه دو و مرکز رسانه سازمان تبلیغات اسلامی به تهیه‌کنندگی هادی خدّادی و اجرای سیاوش عقدایی که جمعه‌ها بعد از مسابقه محاکات و شنبه و یکشنبه هر هفته بعد از گفتگوی ویژه خبری حوالی ساعت 23:30 روانه آنتن می شود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: