به گزارش برنا، برپایی مراسمات احیا و عزاداری امام علی علیه السلام در شب‌های پرفضیلت قدر به دلیل محدودیت‌هایی که به واسطه شیوع ویروس کرونا ایجاد شده است، در شرایط سخت‌تر و محدودتری در داخل مساجد و حسینیه‌ها برگزار می‌شود.

از این رو و با توجه به بیانیه ستاد ملی مقابله با کرونا که اجازه برگزاری مراسم در شب‌های قدر را به مدت دو ساعت و در فضای باز صادر کرده است، فضای باز بیرونی فرهنگسرای امید و بوستان مجاور این مرکز فرهنگی هنری (بوستان خیام) میزبان مردم متدین و روزه‌دار منطقه 13 شهرداری تهران در شب‌های پرفضیلت خواهد بود.

در این برنامه که با عنوان «محفل دوست» برگزار می‌شود، مراسم شب احیا همراه با مداحی، قرائت دعا و قرآن سرگرفتن در فضای باز مجاور فرهنگسرای امید و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار می‌شود. این مراسم از ساعت 24 امشب، 13 اردیبهشت ماه همزمان با دومین شب از لیالی قدر آغاز شده و تا سحر ادامه خواهد داشت.

مردم متدین و روزه‌دار شهر تهران می‌توانند برای حضور در این برنامه معنوی و بهره‌مندی از شب‌های پرفضیلت قدر به بوستان خیام در مجاورت فرهنگسرای امید واقع در خیابان 17 شهریور، خیابان خشکبارچی مراجعه کنند.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: