به گزارش برنا، در این قسمت از برنامه «خیابان پاستور» سردار حاجیان پیرامون عملکرد نیروی انتظامی در  حوزه های مختلف به ویژه امنیت داخلی کشور  به گفتگو با محمد سلوکی مجری برنامه «خیابان پاستور» خواهد پرداخت.

 ایجاد فضایی آرام و امن در ایام انتخابات، مبارزه با اراذل و اوباش در سطح شهر، نظارت بر فضای گسترده مجازی، مبارزه با قاچاق مواد مخدر، تجهیز نیروی انتظامی به فن آوری های پیشرفته، ارتباط بهتر پلیس و مردم و ... از جمله محورهای مورد بحث و گفت و گو در این برنامه است.

در این برنامه تلاش می شود تا در گفتگویی روشنگرانه و فارغ از هیاهوهای رایج به تبیین وجوه مختلف مسئولیت های ریاست جمهوری، وظایف و اختیارات رئیس جمهور و وزارتخانه ها و معاونت های زیرمجموعه و عملکردشان در حوزه اجرایی کشور به صورت تخصصی نگریسته شود.

هدف از تولید «خیابان پاستور» گفتگو پیرامون موضوعات و دغدغه‌های اصلی جامعه است تا از این رهگذر مردم به تبیین مطالبات به حقی که‌ می‌توانند از رئیس‌جمهور آینده داشته باشند، دست یابند.

 گفتنی است در خلال این گفتگوها ویژگی های وزارت خانه های مسئول و معاونت های دست اندرکار در امور مختلف اجرایی کشور به وضوح تبیین می شود.

در این برنامه سعی شده اطلاعاتی که مردم برای یک انتخاب صحیح به آن نیاز دارند در خلال گفتگوها بازخوانی شود.

«خیابان پاستور» کاریست از گروه اجتماعی و فرهنگی شبکه دو به تهیه‌کنندگی سید جواد سید محسنی و اجرای محمد سلوکی که هر شب ساعت ۲۱:۰۰ از شبکه دو سیما روانه آنتن می‌شود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: