به گزارش برنا، سیروس میمنت، بازیگر سریال تلویزیونی «نون خ» مهمان این برنامه خواهد بود و به طور زنده با مخاطبان کانال اردوی شبکه سحر گفت و گو خواهد کرد.

معصومه شریفیان همچنین ضمن اشاره به بررسی سابقه فعالیت هنری این بازیگر و پخش بخش هایی از فیلم های تاثیر گذار وی در این برنامه افزود: ویژگی های شغل بازیگری، تاثیرات آن بر زندگی شخصی این بازیگر، تشریح نقش وی در سریال سه دنگ سه دنگ و نون خ که اخیرا از کانال اردوی شبکه سحر پخش شده است، دلایل مقبولیت اینگونه سریال ها در نزد مخاطبان اردوزبان از جمله مباحث و سوالات مطروحه در این برنامه خواهد بود که میهمان به آن پاسخ خواهد داد. 

 سیروس میمنت رنجبر متولد 4 خرداد 1338 زاده کرمانشاه است .  در ۱۴ سالگی توانست نخستین فیلم کوتاه خود را بسازد و در سال ۱۳۷۶ با نقش آفرینی در مجموعه همه فرزندان من مقابل دوربین تلویزیون قرار گرفت.

  سیروس میمنت در اغلب مجموعه های طنز خاطرانگیز مانند «متهم گریخت»، «خانه به دوش»، « پنچری»، « گسل» و ... به ایفای نقش پرداخته است، کویر آرام، معجزه خنده، حرفه ای، مرد عوضی، جعبه موسیقی، فوتبالی ها، ایران برگر و ... از فیلم های سینمایی است که وی در آنها بازی کرده است. 

   گفت و گو با مخاطبان به صورت اسکایپ و یا واتس آپ با میهمان برنامه و طرح پرسش، نظر سنجی از مخاطبان در خصوص برنامه های کانال اردوی سحر، موزیک ویدئو و کلیپ های موسیقی از آیتم های دیگر این برنامه ترکیبی است که معصومه شریفیان در آخر به آن اشاره کرد. 

«شما و سحر» به تهیه کنندگی معصومه شریفیان و اجرای فاطمه سکینه مهدی 6 تیرماه ساعت  19:30 به وقت تهران به مدت 50 دقیقه به طور زنده روی آنتن کانال اردوی شبکه سحر خواهد رفت.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: