به گزارش برنا، «زهره حمیدی» هنرپیشه نام آشنای سینما، تئاتر و تلویزیون مهمان این برنامه خواهد بود و در خصوص فعالیت هنری اش با مخاطبان گفت و گو خواهد کرد.

قوامی در این خصوص افزود: کارنامه فعالیت هنری بازیگرمهمان، نقش های تاثیرگذار وی و پخش بخش هایی از فیلم های معروفی که وی در آن ایفای نقش کرده است از آیتم های این برنامه خواهد بود. 

«زهره حمیدی» متولد 8 اردیبهشت 1336 در شهر اراک است. آغاز بازی وی در سینما از سال 1371 با فیلم دلاوران کوچه دلگشا به کارگردانی حسن هدایت بوده است.

فیلم های«ورود آقایان ممنوع»، « در شب عروسی»، «دیو و دلبر»،« خوش خیال»، « بازی های پنهان»، « عشق گمشده»، « عروسی مهتاب» و ... از جمله فیلم هایی است که وی در آن به ایفای نقش پرداخته است.

«راه و بیراه»، « دردسر والدین»، « تولدی دیگر»، « مثل یک کابوس»، « مهمانی از بهشت» و ... نیز از سریال های تلویزیونی با بازی اوست. 

  پخش سرودها و موسیقی کردی و نیز کلیپ های درخواستی از خوانندگان، تصاویری از پشت صحنه قسمت های قبل برنامه، پخش گزارش هایی از نظرات مردم در خصوص سریال های پخش شده و ... از بخش های دیگر این برنامه است که قوامی در آخر به آن اشاره کرد.

«ما و شما» به تهیه کنندگی مصطفی قوامی، دستیار تهیه محمد محمدی و مرتضی مرآد و با اجرای آزاد ابراهیمی، 6تیرماه ساعت 23 به وقت تهران به مدت 50 دقیقه از آنتن کانال کردی شبکه سحر پخش خواهد شد.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: