به گزارش برنا، معصومه ظهیر تهیه کننده این برنامه 45 دقیقه ای است. 

ظهیر در باره مهمان برنامه گفت: رضا توکلی، زاده هجدهم تیرماه 1339 در تهران است و در دوران تحصیل به گروه های نمایشی، تئاتر و موسیقی در منطقه ده آموزش و پرورش تهران علاقمند شده و وارد این فعالیت ها می شود. پس از چندی در مرکز فیلم برداری و تئاتر نیروی هوایی فعالیت های هنری خود را ادامه داد و با ساخت فیلم های 16 میلیمتری با موضوعات داستانی، آموزشی و خبری قدم های اولیه در زمینه ساخت فیلم را تجربه کرد. 

ظهیر اضافه کرد: اولین تجربه کارگردانی جدی توکلی سریال «گام آخر» در سال 1377 بود که از شبکه اول سیما پخش شد و پس از آن این هنرمند بزرگ کشورمان به بازی در فیلم ها و سریال های تلویزونی روی آورد. 

ظهیر ادامه داد: فیلم های دوازده صندلی، قند تلخ، خیلی دور ، خیلی نزدیک، مریم مقدس، در مسیر تندباد، سیمرغ و مجموعه های تلویزیونی احضار، برادر، گاندو، کیمیا، سر دلبران، عملیات 125، فاصله ها، خسته دلان، مردان آنجلس و پرستاران که هم اکنون بر روی آنتن کانال آذری است از جمله آثاری هستند که توکلی در آن ها نقش آفرینی کرده است. 

ظهیر در پایان گفت: همچون هفته های گذشته رامتین امن گستر اجرای برنامه امروز را از ساعت 18:00 به وقت تهران برعهده خواهد داشت و به سوالات و درخواست های مخاطبان و بینندگان از جمهوری آذربایجان پاسخ خواهد داد. 

«شما و سحر» چهارشنبه شانزدهم تیر با دستیاری تهیه سهیل مس چی از کانال آذری شبکه سحر پخش می شود.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: