بررسی حضور چهره های سرشناس در مقام مجری؛

به نظر من اصلا بد نیست که یک خواننده در کنار شغل اصلی اش به حوزه اجرا ورود کند/هر آرتیست و سلبریتی حق فعالیت در همه زمینه های هنری را دارد

به نظر من اصلا بد نیست که یک خواننده در کنار شغل اصلی اش به حوزه اجرا ورود کند/هر آرتیست و سلبریتی حق فعالیت در همه زمینه های هنری را دارد

در سال های اخیر چه در تلویزیون و چه در پلتفرم هایی که تولید آثار ترکیبی در راس برنامه های آن ها قرار گرفته است شاهد حضور چهره های سرشناسی از عالم هنر، ورزش و... هستیم که حالا در مقام مجری توانمندی شان را محک می زنند. واقعیت این است که اجرای برنامه تلویزیونی یا مسابقه هر پلتفرم نمایشی قطعا یک اتفاق تخصصی است که نمی توان تنها بر اساس شهرت و محبوبیت این مقوله مهم را به هر کسی سپرد. تجربه نشان داده است که بسیاری از کاربلدان و ستاره های بازیگری در سینما در مقام مجری حضوری متوسط هم نداشته اند به همین دلیل در گفت و گو با کارشناسان حوزه اجرا و البته هنرمندان از دیگر فضای هنری موضوع را بررسی می کنیم.

شاهین آرین در خصوص این سوال که مجری گری و خوانندگی در حیطه هنر هستند اما در فضای کاملا متفاوتی قرار دارند چه چیزی سبب می شود که خواننده تصمیم می گیرد که تغییر مسیر دهد آیا دشواری های حوزه موسیقی است یا اینکه مجری گری از خوانندگی جذاب تر است به خبرنگار سرویس فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا گفت: به نظر من چنین چیزی اصلا بد نیست و هر آرتیستی نیاز دارد که در همه زمینه ها فعالیت کند و ماموریت خود را در قاب های دیگری عملی کند. درواقع کسی که خواننده است می تواند کار مجری گری را هم انجام دهد اما نباید این کار به شکل مرسوم ادامه دار شود و اگر مواقعی این اتفاق بیفتد خوب است.

او در پاسخ به این سوال که آیا مجری گری جذاب تر از خوانندگی است که چندین نفر از خوانندگان به این حرفه روی آورده اند بیان کرد: نه ربطی ندارد، من خودم را مثال می زنم و به فرد دیگری کار ندارم. درواقع حرفه من خوانندگی است ولی اگر قرار باشد در جایگاه یک مجری قرار بگیرم صدمه ای به کار و هنر اصلی که دارم وارد نمی شود چون یک اجرای ساده است و انجام می دهم.

شاهین آرین در پایان و در پاسخ به این سوال که به مجری گری علاقه مند است یا خیر خاطرنشان کرد: بله علاقه مند هستم و بدم نمی آید به این عرصه ورود کنم.

آیا این خبر مفید بود؟

نتیجه بر اساس رای موافق و رای مخالف

وبگردی

  نظر شما

  پربیننده‌ترین اخبار فرهنگ و هنر

  مهمترین اخبار

  آخرین اخبار فرهنگ و هنر

  اخبار برگزیده