به گزارش برنا؛  فیلم سینمایی «پسر آدم دختر حوا» به عنوان یک فیلم کمدی موفق در سال 1389، داستان لجبازی های دو وکیل تازه کار است که رقابت آنان از موضوع تصاحب دفتر کاری که توسط یک کلاهبردار به آن دو واگذار شده شروع می شود.

 در ادامه، وکالت زوجی که در آستانه جدایی قرار گرفته اند رقابت آنان را وارد مرحله جدیدی می کند و ماجراهای جالب و کمدیک را برای مخاطب به ارمغان می آورد.

 مهناز افشار، حامد کمیلی، رامبد جوان، لیلا اوتادی، فرامرز صدیقی٬ شیلا خداداد٬ زنده یاد محسن قاضی مرادی، سعید پیردوست، علیرضا ریاحی، زنده یاد حسین محب اهری، کیومرث ملک‌مطیعی، مهوش وقاری، محمود بنفشه خواه، کیانوش و ... از بازیگران حرفه ایی و نام آشنای این فیلم هستند.

گلاله رحمتی، شبنم وکیلیان، سیران گلوانی، لاوین حسینی، سمیه محمدی، فواد شافعی.رضا حاج خسروی.چیا بابامیری.شاهو قاسمی از دوبلورهای پیشکسوت کردزبان، هستند که در این فیلم به ایفای نقش پرداخته اند.

فیلم سینمایی «پسر آدم دختر حوا» به تهیه کنندگی سعید حاجی میری با مدیریت دوبلاژ محمد فریدونی، جمعه 23مهر ماه ساعت 16 به وقت تهران به مدت  127 دقیقه به روی آنتن کانال کردی شبکه سحر خواهد رفت.

وبگردی

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: