به گزارش خبرنگارحوزه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا، مجید مظفری در رابطه با کم و کیف سریال های تلویزیونی که در سال گذشته در شبکه های مختلف سیما پخش شد، اظهار داشت: سریال ها را ندیدم اما از فیدبک هایی که از مردم دریافت کردم عده ای راضی و عده ای هم ناراضی بودند اما در کل ساخت بعضی از این مجموعه ها اصلا لزومی ندارد و مانند برگه سوخته ای هستند که تنها هزینه زیادی را صرف آن می کنند.

بازیگر سریال‌«روزهای زندگی» در خصوص نقش تهیه کننده در کیفیت یک مجموعه تلویزیونی عنوان کرد: سرمایه گذار و تهیه کننده خیلی نقش مهم و تعیین کننده ای دارد و حتی در انتخاب متن و نوع اجرای آن هم تاثیرگذاراست و نباید خیلی ساده به آن نگریست وقتی سریال «انقلاب زیبا» برای شبکه یک تولید می شد، فرجی مدیر این شبکه پا به پای گروه می آمد وهمه مشکلات را با نظارت خود حل می کرد و در هر موردی به خوبی تجزیه و تحلیل می داد در واقع با مدیریت و پیگیری های خود به روند پیشرفت سریال کمک می کرد.

این بازیگر در ادامه درباره نحوه دریافت دستمزد بازیگران از پروژه های تلویزیونی بیان کرد: متاسفانه در این مسئله با هنرمندان همکاری زیادی نمی شود وشخصا در برخی از پروژه ها برای گرفتن دستمزد با مشکلات بسیاری زیادی مواجه شده‌ام طوری که ممکن‌ است از شرکت در یک مجموعه‌تلویزیونی به خاطر این مسئله خودداری کنم.

مدیر کاخ مردمی سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر در خصوص پیش بینی استقبال مردم از فیلم های سینمایی با توجه به پشت سر گذاشتن جشنواره، خاطر نشان کرد: در چند سال گذشته وضعیت به گونه ای بود که مردم سینما رفتن را هم فراموش کرده بودند خوشبختانه در دولت جدید و با حضورمثبت ایوبی رییس سازمان سینمایی، سینمایی قابل دفاعی را خواهیم داشت که بتواند در جذب مخاطب هم موفق عمل کند.

بازیگر سریال"میلیاردر" در رابطه با کیفیت جشنواره فیلم سی و چهارم افزود: استقبال مردم خیلی خوب بود و تعداد زیادی از مردم برای تماشای فیلم به جشنواره آمدند و با مشکلات هم با صبوری برخورد کردند. فیلم های جشنواره به عقیده من اصلا سیاه نبود بلکه آن ها در پایان به امید ختم می شدند و به خوبی معضلات اجتماع را مطرح می کردند و بسیاری از کارگردانان  با نگاهی نو در این جشنواره شرکت کردند خوشبختانه جوان ها خیلی پر انرژی و خوش فکر ظاهر شدند و همین می تواند آینده سینمای مارا بسازد.