به گزارش گروه فرهنگ و هنر خبرگزاری برنا؛ رضا صادقی با انتشار پستی در صفحه شخصی اش در واکنش به حواشی اخیری که برای او ایجاد شده است، نوشت: «چقد ساده شکستن قلب ادمها عادی شده ...

این روزها میبینم یه جوونی که برای مردمش همیشه حال خوب دعا کرد و تلاش کرد در این حال خوب سهمی داشته باشه رو جوری مورد حمله قرار دادن که اگه یه غریبه ببینه فکر میکنه این همون ادمی هست که اختلاس کرد  همونیه که دارو احتکار کرد، همونیه که مال مردم و برداشت و رفت عشق و حال اون ور دنیا..

شاید محمد رضا گلزار توی موسیقی قدرتمند نباشه و خیلی نقدها به لحاظ اجرایی براش میشه داشت، اما فکر نمی کنید ادمی که جایگاه هنریش و در سینما داره و سالهاست با همه کج اخلاقیها هنوزم باعث فروش و موفقیت یک فیلم میشه، ورودش به موسیقی فقط از سر عشق و مهر و دوست داشتن مردمشه؟

کنسرتی که هنوز برگذار نشده بهش حمله میشه و بعد ادامه دار میشه این حملات ...

نوازندگی ویولنی که کاملا از سر لبخند بوده نه اجرای جدی به نقد گرفته میشه ....

خیلی وقته از مهربونی و همراهی و ادب در تلویزیونی که از جیب مردم هزینه میشه ناامیدم .. اما کاش نشکنیم قلب ادمهایی که روز نیازتون همه کلمات دلنشین جهان و میبافین به هم تا فقط ده دیقه مهمان برنامه باشه ..

امثال رضا گلزار سرمایه احساسی این سرزمینن و کاش مرکزی بود که بهشون بگه: مهری که ندارین حداقل زود قضاوت نکنید.

رفتار این روزها با محمد رضا گلزار، من و بیشتر نسبت به اینده ام می ترسونه

درست یا غلط ، خوب یا بد ، کاش این خاک روزای سخت از فرزندانش دفاع میکرد ...

با همه خطاهای موسیقی محمدرضا اما فکر کنم از خیلیا بیشتر به موسیقی احترام قائل بوده، نه اینکه با "ویس لایو" خواننده بشه، یا کلام سخیف توى کارش بخونه فقط به حجت گرفتن اهنگ ..

البته در کل هر چه باشیم باز هم بین خودى غریب تریم ..

اینارو در مورد کسی نگفتم که دوستمه نه، در مورد کسی گفتم که سالهاست بهش حمله میشه و عجیب خدا دوسش داره و عزتش و بیشتر میکنه ....

شک ندارم ایرانیان عاشق در آمریکا حمایت خواهند کرد این جوون وطن پرست و مردم دوست و ..

کاش هنرمندا در هر شاخه ایی پشت هم بودن تا کسى فرصت زخم زدن نمیداشت، کاش

ضمنا بعضی ها جوری میگن گلزار برای موسیقی نیست انگار الان صحنه موسیقی ما پر شده از برندگان جایزه های جهانی موسیقی، بیخیال، اگه حرف نمیزنیم از سر حرمت داریه نه نااگاهی... الانم فقط نقلم حمایت از یه جوون ایرانیه که برای هنرش زحمت کشیده.»