به گزارش برنا از قزوین، قدرت الله مهدیخانی در جلسه هماهنگی و آمادگی دستگاه‌های امدادی استان به منظور مدیریت ترافیک در ایام تعطیلات عید سعید فطر و ایام ارتحال حضرت امام خمینی (ره)، افزود: با توجه به این تعطیلات و آغاز احتمالی مسافرت‌ها در ایام ضروری است که دستگاه‌های امدادی و خدمات رسان با بسیج امکانات، آمادگی لازم را برای ارائه خدمت داشته باشند.

مدیر کل مدیریت بحران ادامه داد: دستگاه‌های خدمات رسان برنامه ریزی و آمادگی لازم را برای ضد عفونی و گندزدایی معابر و پمپ بنزین‌ها و اماکن پر تردد در دستور کار قرار دهند.

مهدیخانی تاکید کرد: مردم و مسافران نیز باید توصیه‌های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در خصوص پیشگیری از ویروس کرونا را جدی بگیرند تا دوباره شاهد افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در سطح استان نباشیم.

این مسئول گفت: مجموعه راهداری و حمل نقل جاده‌ای، پلیس راه، هلال احمر، فوریت‌های پزشکی و امداد خودرو در ایام تعطیلات عید فطر و رحلت حضرت امام همه امکانات و نیروی انسانی خود را برای رفاه حال مسافران به کار گیرند تا از بروز مشکلات احتمالی ناشی از ترافیک پر حجم و ترددهای گسترده در سطح استان جلوگیری شود.

وی تاکید کرد: کلیه فعالیت‌های عمرانی که توسط شرکت‌های پیمانکاری در محورها و مسیر آزادراه‌های استان صورت می‌گیرد باید در این ایام متوقف شود.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: