به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ محمد پیری با بیان اینکه امروز همه ما امنیت و آرامش و پیشرفت را مرهون خون شهدا و صبر و استقامت خانواده های معظم شهدا هستیم اظهار کرد: زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا همانگونه که مقام معظم رهبری فرموده اند کمتر از جهاد نیست لذا همه وظیفه داریم در جهت زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا گام برداریم.

وی افزود: بر اساس منویات مقام معظم رهبری  همه وظیفه داریم نام‌های نورانی شهیدان را تکریم کنیم و عظمت جایگاه آنان را در یادها ماندگار سازیم. 

پیری ادامه داد: شهرداری تاکستان زنده نگه داشتن نام و یاد شهدا و ادامه مسیر پر افتخار آنها را وظیفه و رسالت خود می داند.

شهردار تاکستان  خاطرنشان کرد : شهروندان  شهر تاکستان مردمی مومن و انقلابی و ولایت مدار هستند که در دوران هشت سال دفاع مقدس 76 شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده اند.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه نصب تصاویر شهدا در شهر می تواند تداعی کننده روحیه جهاد و شهادت در جامعه باشد شهرداری تاکستان تعویض و سامان دهی تابلوهای شهدا را در دستور کار خود قرار داده است.

وی افزود: در حال حاضر بیش از 135 تابلو  تصاویر شهدا شهر تاکستان طراحی و در بلوار امام خمینی (ره) به عنوان شریان های اصلی و پرترافیک شهر جانمایی و نصب شده اند.

شهردار تاکستان تاکید کرد : بدون تردید ادامه راه شهدا با خدمت صادقانه و بی منت و درست محقق خواهد شد تمام توان و ظرفیت خود را در جهت خدمت به شهروندان شهید پرور شهر تاکستان به کار بسته ایم.

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: