به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین؛ به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قزوین؛ بانک امانات تجهیزات پزشکی شهرستان البرز با حضور فرماندار شهرستان البرز، مدیرعامل و معاون داوطلبان جمعیت هلال احمر استان قزوین و همچنین رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان البرز و دیگر مسئولین استانی و شهرستانی، روز سه شنبه افتتاح شد.

حسن آصفی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان قزوین در مراسم افتتاح بانک امانات تجهیزات پزشکی شهرستان البرز اظهار داشت: هلال احمر تاکنون با کمک و یاری خیرین و سازمان داوطلبان موفق به تاسیس شش مرکز بانک امانات تجهیزات پزشکی در استان شده که به بیماران نیازمند از این تجهیزات به صورت امانی و بدون هزینه خدمات ارائه می شود. 

وی افزود: این بانک امانات به ارزش یک میلیارد ریال با کمک و یاری خیرین تهیه و تحویل جمعیت هلال احمر شد تا این جمعیت براساس مقرارت در اختیار بیماران نیازمند قرار دهد.

آصفی بیان کرد: بسیاری از بیماران نیازمند توانبخشی، بضاعت مالی برای توانبخشی و درمان ندارند و این بانک تجهیزات می‌تواند فرصت خوبی باشد تا به صورت امانت این تجهیزات را استفاده کرده و بعد از برطرف شدن نیاز خود برای استفاده دیگر بیماران به جمعیت هلال احمر تحویل دهند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قزوین تصریح کرد: این قبیل کارهای نیکوکارانه باید الگو برای دیگر خیرین و افراد متمکن استان باشد و همه خیرین و نیکوکاران استان می توانند کمکهای نقدی خود را به حساب ۵۲۸۶۸۶۸۶۳۷خیرین هلال احمر واریز کنند.

وی گفت: خانواده هایی که تجهیزات پزشکی بلا استفاده دارند نیز می توانند این تجهیزات را به بانک امانات در شعب جمعیت هلال احمر تحویل دهند. 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: