به گزارش خبرگزاری برنا از قزوین، هدایت الله جمالی پور روز شنبه در مراسم افتتاح بنیاد خیران حامی دانشگاه فرهنگیان قزوین اظهارداشت: تعلیم و تربیت در نظام اسلامی از اهمیت ویژه ای برخوردار است و سرمایه گذاری در آن به توسعه کشور کمک می کند.

وی بیان کرد: دانشگاه فرهنگیان بستر تربیت و جذب معلمانی متخصص و کارآمد است و تقویت این دانشگاه می تواند در تامین نیروهای کارآمد و تعلیم و تربیت اصولی و علمی فرزندان کشور موثر باشد.

استاندار قزوین تصریح کرد: توجه به آموزش و پرورش و سرمایه گذاری اساسی در آن بدون تردید توسعه کشور را تسریع و تسهیل می کند و ما وظیفه داریم در این زمینه حمایت لازم را انجام دهیم.

جمالی پور اظهارداشت: خیرین  و نیکوکاران بازوان توانمند آموزش و پرورش هستند و تاکنون نیز با مشارکت در ساخت فضاهای آموزشی و تجهیز مدارس در نظام آموزشی و تعلیم و تربیت نقش کلیدی ایفا کرده اند.

وی افزود: بدون تردید با محدودیت های مالی که دولت با آن مواجه شده و نیز گستردگی فعالیت های آموزش و پرورش بدون کمک و مشارکت خیرین نمی توان اهداف متعالی نظلام آموزشی را پیاده کرد.

جمالی پور تصریح کرد: خوشبختانه در استان قزوین هم با قدمت فرهنگی و نیز شخصیت های برجسته ای که دارد تاکنون شاهد مشارکت خوب خیرین در امور فرهنگی و آموزشی بوده ایم که امیدواریم این همراهی تداوم یابد.

 

با دوستان خود به اشتراک بگذارید: